Codzienny live z komikiem u Katarzyny Piaseckiej

1

Katarzyna Piasecka zadbała o fanów na swoim Instagramie i dostarcza im sporo rozrywki w czasie kwarantannowej nudy. Codziennie od 21 marca przeprowadza 50-60 minutową wideorozmowę na żywo z czołowymi polskimi komikami. Do tej pory jej gośćmi byli Błażej Krajewski, Kacper Ruciński, Joanna Kołaczkowska, Rafał Rutkowski, Adam Van Bendler, Piotr Zola Szulowski, Grzegorz Dolniak, Olka Szczęśniak, Abelard Giza, Jacek Stramik i Tomek Kołecki, a na tym oczywiście nie koniec.

Dzisiaj o godzinie 18:00 porozmawia z Łukaszem „Lotkiem” Lodkowskim, który niedawno wrócił ze wspólnej trasy z Rafałem Paczesiem po Stanach Zjednoczonych. Niestety ze względu na panującą epidemię koronawirusa, występy zostały przerwane, a stand-uperzy poproszeni o opuszczenie swojego hotelu w Miami. Dzisiejsza rozmowa Kaśki zapowiada się więc wyjątkowo ciekawie.

Live z komikiem – codziennie o 18:00

Instaredaktorka podczas swoich rozmów nie tylko sprawdza jak komicy spędzają czas w domu. Pyta również o najbliższe plany, kluczowe projekty, w których biorą udział oraz prosi o komentarz do bieżących wydarzeń ze stand-upowego światka. Jak przyznaje sama stand-uperka, od tygodnia jest wyjątkowo szczęśliwa, bo codzienne połączenia, to zarówno nowe wyzwanie i cel dnia, ale także możliwość pogadania z fajnymi ludźmi.

Rozmowy live cieszą się dużą popularnością między innymi także przez możliwość zadawania pytań na czacie przez widzów, a taka forma zapewnia wiele spontanicznych sytuacji podczas rozmów. Poniżej prezentujemy Wam kilka z najciekawszych fragmentów.


Piotr „Zola” Szulowski gra na harmonijce

Piotr „Zola” Szulowski przy kieliszku wina opowiadał w jaki sposób do spróbowania swoich sił w stand-upie zainspirował go Jacek Noch. Wspominał wypicie szybkiego 200ml przed pierwszym występem oraz czasy gdy występował jako support Lotka i Kacpra Rucińskiego. Przez widzów został poproszony o zagranie na harmonijce. #teamharmonijka


Michał Leja wyjaśnia Piotrka Szumowskiego

Michał Leja zaprezentował Instaredaktorce swoje Audi A6, porozmawiał o religijności w Polsce, zdradził kiedy doczekamy się kolejnych odcinków Michał Leja Show i opowiedział o Komediowym Sztabie Kryzysowym. Oczywiście przewodnim tematem rozmowy był beef Michała z Piotrkiem Szumowskim. Komik z Radymna wyjaśnił krok po kroku jak to wszystko się zaczęło.


Piotrek Szumowski odpowiada Michałowi Lei

Piotrek Szumowski przybliżył jak będzie wyglądać Stand-up Online 2, opowiedział jak mylą go z Piotrkiem Szulowskim i potwierdził, że wbrew temu co myślał Zola, nie jest synem Ministra Zdrowia. Odniósł się również do zaczepek Michała Lei na instagramowym czacie.


Abelard Giza przyłącza się do apelu Krzysztofa Skiby

Abelard Giza zdradził kulisy nagrywania swojego podcastu „Strefa Gizy”, zapowiedział możliwość wprowadzenia kolejnego własnego piwa i zastanawiał się czy program Piniata powinien być dostępny na YouTubie czy Netflixie. Stand-uper podpisał się pod słowami Krzysztofa Skiby, że artyści muszą być przygotowani na tak niespodziewane sytuacje jak epidemia i nie powinni żalić się z powodu odwoływanych występów.


Adam Van Bendler prezentuje swój teatr kukiełkowy

Adam Van Bendler potwierdził, że jest zadowolony z programu Światło w tunelu i odbiorem przez widzów jego nietypowego zakończenia. Stand-uper zapowiedział III mecz charytatywny raperzy vs komicy i zdradził, że pracuje nad produkcją filmu kukiełkowego. Podczas live przedstawił jego głównych bohaterów.


Rafał Rutkowski komentuje pierwszy odcinek Joke Show

Rafał Rutkowski z dumą zaprezentował swoją łysinę, chrakterystyczny nos i bocianie nogi na prośbę instaredaktorki. Stand-uper opowiedział swój ulubiony dowcip z Joke Show, podzielił się wrażeniami z pierwszego odcinka i zauważył malejące znaczenie telewizji na rzecz nowych technologii i aplikacji typu TikTok.


Instagram Katarzyny Piaseckiej obserwuje ponad 36 tysięcy osób. Oprócz materiałów związanych ze stand-upem, chętnie dzieli się ciekawymi zdjęciami i relacjami z zakątków na całym świecie. W ostatnim czasie odwiedziła m.in. Seszele, Islandię i Bali, na którą wraca regularnie.

Jak oceniasz ten artykuł?
3
0
0
0

KomentarzeJeden komentarz

  1. Pingback: Darek Gadowski: Życzę chłopakom, żeby się dogadali - Standupedia

Skomentuj