Premierowy odcinek „Piasecka w podróży” z Barbadosu

0

Katarzyna Piasecka to obok Piotrka Szumowskiego osoba o największym zacięciu podróżniczym w stand-upowym światku. O ile Szumers swoimi przygodami podzielił się obszernie w książce „Komik Dookoła Świata”, o tyle w przypadku stand-uperki, pozostawało cieszyć oczy jej relacjami na Instagramie. Teraz się to zmieni dzięki serii „Piasecka w podróży” na YouTube.

„W połowie komiczka, w połowie podróżniczka” ustawia swój terminarz występów tak, żeby po intensywnych trasach odpoczywać od nich poza Polską. W ten sposób zwiedziła już kawał świata, a tylko w ostatnich latach witała nowy rok na Zanzibarze, podziwiała pokazy ognia na plażach Tajlandii, robiła trekking z żółwiami olbrzymimi na Seszelach czy ruszyła do Meksyku śladami zaginionych miast Majów. Szczególnie upodobała sobie Bali, na której była już pięciokrotnie. Indonezyjska wyspa od początku pandemii pozostaje jednak zamknięta dla turystów, więc Piasecka postawiła na Karaiby.

Jaram się, ale też strasznie denerwuje, bo od kilku lat chciał zacząć nagrywać takie filmiki, ale cały czas coś mnie powstrzymywało – komentuje stand-uperka swój pierwszy podróżniczy film na YouTube z Barbadosu, który w ostatnim czasie odwiedziła już dwukrotnie.

Poświęćcie kwadrans na podróż z Piasecką, żeby zobaczyć multum rajskich widoków z wyspy oraz poznać kilka ciekawostek.

  • W ile minut można przejechać całą wyspę?
  • Jak wygląda dom, w którym wychowała się Rihanna?
  • Co George Washington robił na Barbadosie?
  • Od którego roku robi się tu najstarszy rumu na świecie?
  • Na której plaży można zobaczyć pływające konie?
Jak oceniasz ten artykuł?
0
3
0
0

Skomentuj