Roast Pudziana: uczestnicy, bilety, PPV, nowe miejsce

0

Już w niedzielę 3 kwietnia o godz. 19:00 odbędzie się Roast Mariusza Pudzianowskiego. Grillowanie jednego z najpopularniejszych polskich sportowców początkowo było zaplanowane w katowickim Spodku, ale finalnie odbędzie się w zabrzańskim Domu Muzyki i Tańca.

W ten sposób Pudzian dołączy do grona zawodników sportów walki, którzy mieli już w przeszłości własny roast. Przypomnijmy, że w 2017 grillowany był Diablo Włodarczyk, a także Popek, natomiast w 2021 na tronie zasiadł Marcin Najman. Liczymy na to, że Pudzianowski zniesie żarty lepiej niż włodarz MMA VIP, który oblał wodą jednego z komików.

Za przygotowanie wydarzenia odpowiedzialna jest Agencja Stand-up Comedy, czyli organizator ubiegłorocznego Roastu Friza oraz wydarzeń stand-upowych od 2014 roku, co oznacza, że możemy być spokojni o poziom żartów tego wieczoru.

Wydarzenie swoją skalą chce przebić wszystkie dotychczasowe roasty, jakie miały miejsce w Polsce. Pomóc w tym ma ogromna arena oraz znani i lubiani uczestnicy. Szykujemy dla Was ponad 2h nieprzewidywalnego humoru i zabawnych puent – informuje agencja.

Roast Pudziana – kto wystąpi?

21 lutego został ogłoszony pełen skład roastujących Mariusza Pudzianowskiego, czyli 7 komików i 2 zawodników MMA.

  • Mateusz Socha (wcześniej Roast Mieszko Minkiewicza, Roast Friza, Roast Trasy 6×7)
  • Katarzyna Piasecka (wcześniej Roast Abelarda Gizy, Roast Tomasza Jachimka, Roast Diablo Włodarczyka, Roast Rafała Rutkowskiego)
  • Paweł Chałupka (wcześniej Roast Tomka Kołeckiego, Roast Popka, Roast Tego Typa Mesa, Roast Friza)
  • Mieszko Minkiewicz (wcześniej Roast Mieszko Minkiewicza, Roast Wiolki Walaszczyk, Roast Friza)
  • Łukasz Juras Jurkowski (debiutant, który miał wystąpić na Roaście Popka, ale ostatecznie został zamieniony na Macieja Kawulskiego)
  • Paweł Popek Mikołajuw (wcześniej Roast Popka)
  • Piotrek Szumowski (wcześniej Roast Tomka Kołeckiego, Roast Bękartów Stand-upu, Roast Sebastiana Rejenta)
  • Wiolka Walaszczyk (wcześniej Roast Wiolki Walaszczyk)
  • Sebastian Rejent (wcześniej Roast Szymona Majewskiego, Roast Piotra Kędzierskiego, Roast Czesława Mozila, Roast Tomasza Jachimka, Roast Michała Wiśniewskiego, Roast Karola Paciorka, Roast Kuby Wojewódzkiego, Roast Michała Szpaka, Roast Sebastiana Rejenta)

Roast Pudziana – bilety i transmisja online

Tymczasem wystartowała już sprzedaż biletów. Wejściówki na Roast Pudziana kosztują 59 zł, 69 zł, 79 zł, 89 zł, 99 zł, 109 zł, 119 zł i 129 zł w zależności od wybranego miejsca na obiekcie i odległości od sceny. Bilety można kupować tutaj.

Agencja Stand-up Comedy poinformowała za pośrednictwem Facebooka, że wydarzenie będzie także transmitowane online. Bilety w tej formie zaczynają się od 24 zł.

Chałupka vs Popek

Dla Pawła Chałupki będzie to już kolejne spotkanie z Popkiem. Wcześniej pojawił się już na jego roaście, gdzie poświęcił mu dobrych kilka minut żartów. Wtedy stand-uper skupił się jednak głównie na karierze muzycznej celebryty, a od tego czasu Król Albanii kojarzony jest głównie z freak fightami. Na Roaście Pudziana pojawi się zresztą kilka dni po walce z Normanem Parke na Fame MMA, co otwiera nowe możliwości żartów.

Socha vs Pudzian

W przeszłości Mateusz Socha żartował już w swoim stand-upie z Mariusza Pudzianowskiego. Mamy nadzieję, że w obecności najsilniejszego człowieka świata również nie sprzeda tanio skóry i wypadnie co najmniej tak dobrze jak na Roaście Friza.

Jak oceniasz ten artykuł?
3
8
0
0

Skomentuj