Warsztaty Stand-up Comedy Online

1

23 sierpnia startuje kolejna edycja Szkoły Stand-up Comedy. Warsztaty z komediopisarstwa w formie online poprowadzi Cezary Jurkiewicz ze Stand-up Polska. Jeśli więc oglądając występy komików na YouTube twierdziliście, że bylibyście śmieszniejsi, to macie możliwość wykonania pierwszego kroku w stronę sceny z mikrofonem.


Tematy warsztatów stand-up

Pisanie jest żmudnym procesem, ale dającym wiele satysfakcji szczególnie jak się wpadnie w kreatywne flow. Na warsztatach poznamy gramatykę komedii, która pozwoli nam ruszyć z miejsca, kiedy siedzisz przed czystą kartką i masz pustkę w głowie. Zapoznacie się serią wykładów i dostaniecie serię ćwiczeń, których zwieńczeniem będą pierwsze minuty Waszego materiału komediowego.

Warsztaty będą uwzględniać:

  • Formułowanie oryginalnych problemów
  • Pisanie puent
  • Redakcja żartów
  • Elementy kreatywnego pisania

Jak działają warsztaty stand-up?

Warsztat ma charakter wymiany mailami. Dostajesz wykład (w wersji video lub pisemnej) oraz ćwiczenia do wykonania w domu. Prowadzący sprawdza ćwiczenie, i odsyła komentarz do wykonanego ćwiczenia razem z następnym wykładem i następną serią ćwiczeń do zrobienia (w sumie są 4 wykłady i cztery zestawy ćwiczeń). Maila z pierwszym wykładem dostajesz w przeciągu 24 godzin od zakupu. Bilety w cenie 299 zł można kupować na KupBilecik.

Jak oceniasz ten artykuł?
7
1
0
2

KomentarzeJeden komentarz

  1. Pingback: Cezary Jurkiewicz z kilkoma radami dla początkujących - Standupedia.pl

Skomentuj