Lotek i Rutek prezentują odcinek 5 – Idzie wiosna

0

Na piątek 21 maja została przewidziana premiera piątego już odcinka sketch-show „Lotek i Rutek prezentują”. Tym razem stand-uperzy razem z Wiolką Walaszczyk zaprezentują zbiór nagrań z wiosną w tle i jak sami zapowiadają w trailerze, będzie to wyjątkowo pojebany odcinek. Start o godzinie 19:00. Godzinę wcześniej na YouTube odbędzie się live z konkursami dla widzów.

Bilety w cenie 13 zł zapewniają dostęp live w jakości HQ oraz zapis wideo na 24 godziny. Jeśli chcecie mieć możliwość obejrzenia najnowszego odcinka do 72 godzin, to musicie wyłożyć 16 zł. Obie opcje można kupować na stronie lotekirutek.com. Znajdziecie tam również poprzednie cztery odcinki, które w pakiecie zostały wycenione na 39 zł.

W odcinku piątym klimaty wiosenne. „Szkoła rodzenia”, „Sprzedaż auta”, „Reklama biura podróży” czy „Nauka samoobrony”. Dodatkowo możecie zobaczyć parodię „Dżentelmenów i Wieśniaków”, oraz nowy serial o patostreamerach. Rutek z Lotkiem  włamują się do mieszkania, Wiolka pracuje jako masażystka , a cała trójka stara się zjeść w restauracji w czasie lockdownu. Dodatkowo możecie zobaczyć lekcję matematyki online, Wiolkę na rozprawie sądowej na Zoomie, oraz Lotka jako prezesa Obajtka. Jest też sonda uliczna i pytania o plany na wakacje.

Jak oceniasz ten artykuł?
0
1
0
1

Skomentuj