Music Lotek – Komediowy Teleturniej Muzyczny

0

Łukasz Lotek Lodkowski poprowadzi teleturniej muzyczny na platformie WOW. W ten sposób spełniają się marzenia stand-upera, który zanim zajął się komedią, organizował w weekendy imprezy karaoke w Warszawie.

Music Lotek to program polegający na konkurowaniu dwóch 3-osobowych drużyn w rozpoznawaniu utworów, wiedzy o muzyce i śpiewaniu karaoke. Właśnie ruszył casting do teleturnieju, a poszukiwane są zarówno całe drużyny, jak i pojedyncze osoby. Warunek? Poczucie humoru i dystans do siebie. Jeśli chcielibyście się sprawdzić w nowym wyzwaniu, to do 1 marca macie czas, aby zgłosić się do producenta, czyli Festival Group.

Gospodarz teleturnieju Music Lotek nie ukrywa, że sam też lubi śpiewać, a podczas prowadzenia muzycznych wieczorów wykonywał nawet po 15 utworów. Próbki jego wokalu można było usłyszeć chociażby w programie Pacześ Show, udzielanych wywiadach czy błądząc w czeluściach YouTube.

Zachęcamy do przesłuchania czterech zagranicznych utworów w wykonaniu Lotka i wyboru najlepszego w sondzie na końcu tego artykułu! 😉

Glen Hansard – Falling Slowly

Los Lobos – Canción Del Mariachi

Jamiroquai – Virtual Insanity

Judy Garland – Somewhere Over The Rainbow

Jak oceniasz ten artykuł?
1
2
0
0

Skomentuj