Łukasz “Lotek” Lodkowski i jego Drunk History

4

Łukasz “Lotek” Lodkowski pojawił się w programie “Drunk History – Pół litra historii”. Wcześniej produkcję można było zobaczyć na Netflixie, obecnie emitowana jest w Comedy Central w paśmie powtórkowym.

Czym jest Drunk History – Pół litra historii?

Pół litra historii to polska wersja programu komediowego Drunk History, który podbił Stany Zjednoczone. Przed kamery zapraszani są aktorzy, influencerzy, komicy i celebryci, którzy po spożyciu ulubionego rodzaju alkoholu, wcielają się w rolę narratora do wyświetlanych inscenizacji najważniejszych wydarzeń w historii kraju. Jak można się domyśleć, choć starają się jak najlepiej podkładać głosy pod kwestie wypowiadane przez postaci, to szumiąca głowa sprawia, że jest to często karkołomne zadanie.

Przez 8 odcinków drugiej edycji programu przewinęli się między innymi Popek, Tomasz Zimoch, Maciej Dąbrowski (Z Dupy), Tomasz Karolak, Ryszard Kalisz czy Janusz Chabior. Ich występy możecie sprawdzić na kanale YouTube Comedy Central, a my zamieszczamy występ Lotka, który po 10 whisky z colą opowiedział jak Mieszko I doszedł do wiary przez interes.

Jak oceniasz ten artykuł?
17
3
1
457

Komentarze4 komentarze

  1. Ożesz ty! Gdyby za moich czasów Lotek tak “uczył” historii, to ja zamiast maturę z biologii to bym z historii zdawała!

    7
    1
  2. Pingback: Rekordowy miesiąc Standupedia.pl - Standupedia

Skomentuj

Right Menu Icon