Mucha Lena – słuchowisko Abelarda Gizy już w internecie

5

Zgodnie z zapowiedzią Abelarda Gizy na jego stronie internetowej abelardgiza.pl ukazało się słuchowisko zatytułowane Mucha Lena, które stworzył z kolegą z kabaretu Limo, a obecnie improwizatorem – Wojciechem Tremiszewskim.

Lena to owad mieszkający w Ciechanowie, którą skrzydła poniosły na podmiejską łąkę. Tam poznaje inne insekty, które prosi o wskazanie drogi powrotnej do domu. Niestety dla głównej bohaterki, nie będzie to takie proste, bo na polanie zadzieją się rzeczy niezwykłe. Los skrzyżuje ją między innymi z psychopatycznym pająkiem, zboczonym zaskrońcem, kretem prestidigitatorem czy metalowym zespołem biedronek.

Jest to jedna z najbardziej porąbanych, a jednocześnie ukochanych powieści, które dotychczas stworzyłem.

Komicy użyczyli głosów dla wszystkich postaci występujących w słuchowisku, a nawet śpiewu. Abelard zastrzega, że jest to pozycja raczej dla dorosłych ze względu na wulgarny język, bzykanie się owadów czy elementy nienawiści, z rękoczynami na czele.

Pierwsze dwa odcinki słuchowiska trwające po 20 minut dostępne są za darmo na stronie Abelarda. Jeśli dacie się wciągnąć w świat Muchy Leny, to pozostałe sześć odcinków słuchowiska można kupić za 19,99 zł.

Jak oceniasz ten artykuł?
4
28
1
1

Komentarze5 komentarzy

  1. Super. Świetnie się słucha. Gratuluje pomysłu, dowcipu, wykonania. Mam nadzieję, że już macie nowy pomysł na słuchowisko 🙂

Skomentuj