MZW Show – nowy program Marcina Zbigniewa Wojciecha

0

Marcin Zbigniew Wojciech – komik pochodzący z Rybnika, a obecnie działający w grupie Stand-up Kraków, wystartował z własnym programem komediowym w internecie. W MZW Show znajdziemy krótki występ stand-upowy prowadzącego, a przeplatany jest skeczami, parodiami filmowymi i anegdotami od zaproszonych gości.

W pierwszym odcinku Marcin Zbigniew Wojciech opowiada ze sceny o swoich problemach z zasłanianiem łysiny i doświadczeniach z tabletkami na porost włosów. Były kabareciarz porównywany jest często do jednego ze złodziejów z Kevina Sam W Domu, więc postanowił zaprezentować własną wersję tej kultowej komedii.

Gościem pierwszej odsłony show jest „śląski George Clooney”, czyli Robert Korólczyk. Współtwórca Kabaretu Młodszych Panów podzielił się historią przejęcia telefonu od Marcina Wojciecha we wspólnej trasie i próbą wkręcenia pracownika, który dzwonił z ofertą kredytu. W programie zobaczymy też gościnnie innego komika – Tomasza Biskupa, który wystąpił w trailerze filmu nagrodzonego na Festiwalu Filmów Covidowych.

Premierowy odcinek MZW Show trwa 10 minut i dostępny jest na kanale YouTube Marcin Zbigniewa Wojciecha. Następny film pierwszego sezonu już w najbliższy czwartek, a zobaczymy w nim parodię TVN (Żony Sosnowca). Swoimi anegdotami z prowadzącym podzielą się Tomasz Jachimek, Łukasz Kaczmarczyk i Marcin Wójcik.

Jak oceniasz ten artykuł?
0
0
1
0

Skomentuj