Paweł Domagała wspomina Roast Rafała Rutkowskiego

0

Paweł Domagała pojawił się w podcaście Antoniego Syrka-Dąbrowskiego, w którym stand-uper rozmawia ze swoimi gośćmi o największych porażkach życiowych. Antek zapytał aktora jak wspomina swój udział w Roaście Rafała Rutkowskiego, z którym poznał się w Teatrze Montownia.

Wydarzenie odbyło się w listopadzie 2017 roku, a na scenie warszawskiego Teatru Palladium wystąpił też Łukasz Lotek Lodkowski, Abelard Giza, Tomasz Jachimek, Katarzyna Piasecka, Kacper Ruciński i Rafał Pacześ. Paweł Domagała jedyny w tym gronie nie był stand-uperem, ale do dziś zdarza mu się występować w Kabarecie Na Koniec Świata.

„Nie spodziewałem się, że będzie aż tak grubo. Szczerze mówiąc nie wiedziałem wtedy czym do końca jest roast.” – wspomina Domagała, który zdradził, że tekst miał spisany jedynie w punktach, więc podczas występu mocno improwizował.

„Pan Dziękuję, Że Mogę Tu być”

Muzyk przyznaje, że choć lubi stand-up, to nie jest tak samo przekonany do roastów, na których w jego cenie żarty są często zbyt mocne. Mimo to jest zadowolony z udziału w imprezie i wspomina je jako ciekawą przygodę. „Ciężko było. Pacześ mnie dojechał konkretniej, ale był po mnie. Wiadomo, że to jest taka konwencja, ale nie byłem na to gotowy.” – opowiadał z uśmiechem piosenkarz, dodając, że potrzeba mieć do tego odpowiedni dystans.

Przypomnijmy, że Pacześ podczas wydarzenia nabijał się Pawła Domagały, że dziękował za możliwość udziału w roaście, jakby był to zlot ludzi wyleczonych z raka. Porównywał początkującego wtedy piosenkarza do cygana na parkingu, który nie wiadomo skąd się wziął. Żartował z jego ról i kariery aktorskiej, zarozumiałego tytułu debiutanckiej płyty (Opowiem ci o mnie) oraz śmiał się, że poślubił córkę Andrzeja Grabowskiego.

Aktor, piosenkarz, dekarz, lekarza, akrobata i co tam załatwi żony tata.

W podcaście Paweł przyznał, że w 2017 nie znał jeszcze Łukasza Lodkowskiego i Rafała Paczesia, a dziś jest ich dużym fanem. Ostatnio wystąpił nawet gościnnie w programie „Lotek i Rutek Prezentują” u boku Wiolki Walaszczyk.

Cała rozmowa komika ze Stand-up Polska z Pawłem Domagałą trwa ponad godzinę, a temat roastu pojawia się w ok. 50 minucie nagrania. Więcej odcinków podcastu o największych porażkach życiowych znanych osobistości znajdziecie na kanale YouTube Antoniego Syrka-Dąbrowskiego.

Jak oceniasz ten artykuł?
0
0
0
0

Skomentuj