Projekt specjalny – Dobry Wieczór Pacześ

0

Rafał Pacześ startuje z nową inicjatywą. Dziś wieczorem nagrywa w Warszawie stand-up połączony z tajemniczym „specjalnym projektem” o nazwie Dobry Wieczór Pacześ.

Jak sam przyznaje będzie to dla niego możliwość sprawdzenia jak odnajduje się w nowej roli. Stand-uper obiecał, że będzie to naprawdę dobry wieczór, a uświetnią go (osobiście lub wirtualnie) Łukasz Lotek Lodkowski, Janusz Pietruszka, Rafał Rutkowski, Kasia Piasecka, Kacper Ruciński oraz Goście Specjalni.

Zapytana przez nas Kasia Piasecka we wtorkowym podcaście Wojciecha Herry pozostała równie tajemnicza:

Chyba nie powinnam mówić czym będzie Dobry Wieczór Pacześ, bo to dopiero wszystko się tworzy. To zupełnie autorski projekt Rafała, który zapowiada się bardzo fajnie i mu kibicuję. Ja biorę w nim udział w znikomy sposób, choć z ogromną przyjemnością.

Show realizowane będzie w studio, w którym nagrywano m.in. takie programy jak You Can Dance – Po prostu tańcz!, Mam Talent czy Taniec z gwiazdami.

Rafał o wydarzeniu poinformował w zeszłym tygodniu na swoim Instagramie, a 470 biletów rozeszło się w mniej niż godzinę.

My również z przyjemnością weźmiemy udział w Dobry Wieczór Pacześ, a dobra wiadomość jest taka, że mamy wolny podwójny bilet na to wydarzenie.

Oddamy go osobie, która najbardziej przekonująco uzasadni dlaczego to właśnie do tej powinien trafić. Na Wasze odpowiedzi czekamy do godz. 15:00, a chwilę później poinformujemy szczęśliwca o wygranej. Start imprezy o godz. 19:00.


Jak oceniasz ten artykuł?
0
0
0
0

Skomentuj