Stand-up live stream: Wiolka Walaszczyk i Filip Puzyr

0

W niedzielę 20 maja o godz. 20:00 ze swoimi nowymi materiałami wystąpią – Wiolka Walaszczyk i Filip Puzyr. Dwoje komików z Trójmiasta zaprezentuje swoje pełne programy komediowe „DaMa” i „Pan Judo”, które zostaną udostępnione za pomocą live streamu.

Jak informują organizatorzy, wydarzenie ma kameralny charakter i na ten wieczór przewidzianych zostało jedynie 200 biletów w cenie 10 zł, dzięki czemu powinno udać się uniknąć problemów technicznych. Po wydarzeniu Wiolka i Filip zostaną przed kamerami, żeby porozmawiać z widzami i odpowiedzieć na ich pytania.

Wiolka Walaszczyk – DaMa

Jeśli chcesz obejrzeć wydarzenie, w którym będę prezentować swój materiał, możesz spodziewać się wulgarnej, czasem obleśnej, w małym stopniu agresywnej, uśmiechniętej kobiety na scenie. Nie boję się poruszać tematów, przy których ludzie pod nosem mówią „Jezu” albo „Co?”. Walić to. Żyję nadzieją, że ludzie dobrze bawią się na moich występach i rozumieją co chcę im przekazać. Wolna głowa, olać konwenanse, warto pobyć choć przez chwilę bez ograniczeń, które sami sobie stawiamy:) Zapraszam na wieczór pełen debilizmów.

Filip Puzyr – Pan Judo

Trójmiejski komik, improwizator i judoka. Popularyzator sportowego trybu życia i rujnowania go za pomocą alkoholu i złych decyzji. Na co dzień pracuje z dziećmi, więc musi udawać, że stand-up to program pomocy osobom z niedowładem kończyn dolnych. Prywatnie wielki amator świeżego chleba z masłem i solą.

Jak oceniasz ten artykuł?
0
0
0
0

Skomentuj