Stand-up Warmia TV – nowy program komediowy

0

Stand-up Warmia startuje z nowym programem komediowym online. We wtorek 12 maja o godz. 20:00 zobaczymy występy trzech stand-uperów, a w ramach aftera rozmowy przy piwku, kiszonkach oraz produktach zdrowych i niezdrowych. Nie zabraknie również gościa muzycznego – Piotra Piaseckiego grającego rocka alternatywnego pod pseudonimem Bajzel.

Kto wystąpi ze stand-upem?

Bartosz Zalewski – urodzony we Wrocławiu komik, zamieszkały tam do czasu kiedy już tam nie mieszkał, założył Wrocławski Stand-up, wstąpił do Stand-up Polska, występował w telewizji, był, jadł, pił, sapał, używał czasowników. Ma za sobą pięć programów solowe, dwa (trzy jeśli czytasz to po 25.06.19) do obejrzenia publicznie, resztę przysypał czas. Sam umieszcza się w pierwszej 20 polskich komików, oczywiście na pierwszym miejscu, bo na co komu skromność.

Arkadiusz „Jaksa” Jakszewicz – Rudobrody z Warmii mówi historie śmieszne według siebie i kilku innych osób. Dotyczące siebie i kilku innych osób, a nawet czasami nas wszystkich. Zbierane kilka lat po lasach, polach, domach, pociągach, ulicach i snach. O sprawach przyziemnych i nie, o ludziach i nie tylko, bo i o rybach też. O podróżach i o obrażaniu się, o nawykach, przyjaźni, o Panach żulach i o tym, jak ciężko jest rudym w Polsce i jak łatwo można z tym wszystkim skończyć. Ogólnie wesoło na maksa. Występował w dwóch sezonach Comedy Clab w COMEDY CENTRAL Polska. W zeszłym roku zdobył nagrodę na festiwalu FAMA w Świnoujściu, II miejsce na festiwalu Śmiechu i Humoru Stand-up Mania w Zielonej Górze i III miejsce na Łódź Challange Stand-up.

Waldek Nowak – aktor, komik z bogatą przeszłością sceniczną w kraju i zagranicą. Występował z międzynarodową rewią w Majestic Theatre w Szanghaju i Poly Theatre w Pekinie. Na scenach dużych teatrów i małych kabaretów Paryża, Dubaju, Berlina, Rotterdamu. Zaliczył też kilka seriali telewizyjnych i filmów. Od 2010 robi stand-up , ostry i bezkompromisowy. Brał udział w obu sezonach Comedy Central Prezentuje Stand-up i ostatnim 3 sezonie Comedy Club. prowadzenie

Aktualnie trwa sprzedaż pierwszej puli biletów w cenie 5 zł. Po jej wyczerpaniu ceny wzrosną do 8 zł, a następnie do 10 zł. Dostęp do streama, będzie możliwy do 19 maja do godziny 23:00. Bilety można kupować tutaj.

Jak oceniasz ten artykuł?
0
0
0
0

Skomentuj