W najbliższą niedzielę Roast Sosnowca

1

W niedzielę 25 października odbędzie się kolejny roast. Tym razem słowa prawdy i nieprawdy na swój temat usłyszy… Sosnowiec. Honoru miasta bronić będzie jego najbardziej rozpoznawalna postać, czyli jego Prezydent – Arkadiusz Chęciński.

Wydarzenie poprowadzi Arkadiusz „Pan”Pawłowski, szerzej znany z prowadzenia wszystkich edycji gal Fame MMA. Na scenie nie zabraknie Bartosza Gajdy (znanego z Łowców.B), Jaśka Borkowskiego, Marcina Zbigniewa Wojciecha, Jakuba Poczętego, Kuby Rosy, Damiana Kubika, Pawła Reszeli i Piotra Wojteczki.

Impreza rozpoczyna się o godzinie 19:00 w Sali Widowiskowo-Koncertowej Muza, a bilety są wciąż dostępne w cenie 79 i 89 zł. Roast będzie można zobaczyć również online na stronie live.roasty.pl w systemie Pay-Per-View od 19 zł.

2 czerwca na swoim facebookowym profilu Filip Chajzer opublikował wpis „Szukam do materiału w Dzień Dobry TVN 30 latków (bądź więcej), którzy nigdy nie byli zagranicą naszego pięknego kraju. PS. Sosnowiec się nie liczy”.

4 czerwca na stronie Sosnowiec.naszemiasto.pl „Filip Chajzer kpi sobie z Sosnowca? Prezydent Chęciński i sosnowiczanie odpowiadają” przeczytaliśmy komentarz Dominika Charasima „Najlepsze dowcipy o Żydach wymyślali Żydzi. Ja bym chciał, aby w Sosnowcu ktoś urządził ROAST Sosnowca i żeby to latało po sieci. To najlepszy sposób na dobrą reklamę.”

To właśnie ten komentarz zmotywował nas do organizacji Roastu Miasta Sosnowiec, a Prezydent Arkadiusz Chęciński wraz z Wydziałem Kultury i Promocji Miasta Sosnowiec podjął wyzwanie, dynamicznie wprowadzając ten pomysł w życie. Szerszej publiczności pokażemy, że Sosnowiec się liczy i to bardzo!

Jak oceniasz ten artykuł?
0
0
0
0

KomentarzeJeden komentarz

Skomentuj