Wszystkie występy stand-up w kwietniu

0

Coraz więcej komików decyduje się wystąpić ze swoim programem w internecie. Jeszcze w kwietniu będzie można obejrzeć co najmniej 6 wydarzeń. Zbieramy je wszystkie w jednym miejscu i dołączamy opisy organizatorów.


12 kwietnia, godz: 20:00 – Paweł Reszela i Piotr Wojteczek

Paweł Reszela wystąpi z programem „No, nareszcie” – ponad godzinnym materiałem, w którym opowiada o życiu trzydziestolatka we współczesnym świecie. O tym, co go śmieszy i wkurza.

Piotr Wojteczek wystąpi z materiałem „Rytmiczna Sekcja Zwłok” – programem niewymagającym od widza zbyt wiele i nieskłaniającym do jakichkolwiek refleksji. Stworzony został z myślą o ludziach zaabsorbowanych prozą życia, którzy ze względu na natłok codziennych obowiązków nie mają czasu na to, aby się zastanawiać. Nowy materiał Wojteczka stanowi zatem idealny akompaniament dla osób pochłoniętych zwyczajnymi, prozaicznymi czynnościami takimi jak chociażby prasowanie czy też spożywanie obiadu. To rzecz, którą zawsze można włączyć od tak sobie, po prostu, aby coś grało i jednocześnie mieć komfort, że nie trzeba jej będzie poświęcać zbyt wiele uwagi. Jeżeli więc masz ochotę na porcję luźnej, niezobowiązującej rozrywki, zapraszamy serdecznie.

Prowadzący: Bilguun Ariunbaatar

Bilety: 10 zł na PanBilet


14 kwietnia, godz. 20:00 – Maciej Brudzewski

Maciej Brudzewski zaprezentuje swój 3 program „Gniazdo Szerszeni”, z którego dowiesz się m.in.: jak nie namawiać na trójkąt, jakie przyzwyczajenia wynosi się z domu, skąd się biorą nazwiska, jak rozmawiać z kobietami, żeby to miało sens, jak wykrzesać dodatkowy czas na seks będąc rodzicem, jak nie usypiać dziecka, czemu „Król Lew” to film dla bogatych, co robią starzy ludzie w biedronce, czemu strach iść do SPA.

Bilety: 10 zł na KupBilecik


18 kwietnia, godz. 20:00 – Stand-up Online

To już czwarta edycja tego, nie bójmy się tego słowa, kultowego streamu. Na żywo przed wirtualną publicznością zaprezentują się topowi gracze i graczki polskiego stand-upu, będą połączenia z niecodziennymi gośćmi, będą skecze, roboty, roasty, ciasta, a do tego oficjalny MVP – Pies Który Gra Na Trąbce (znak tow. zastrzeżony). Ze swoim materiałem tym razem wystąpią m.in. Rafał Banaś, Michał Kutek i Arkadiusz „Jaksa” Jakszewicz.

Bilety: 10 zł na Standupbilety


19 kwietnia, godz. 20:00 – Bartosz Gajda

Bartosz Gajda w swoim pierwszym pełnym programie pt.: „Nie jestem frajerem” opowie między innymi o tym, jak pamięta lata 80te. Jak wtedy wychowywano dzieci i jakie ma to przełożenie na wychowanie jego własnych. Przede wszystkim o tym, że: „nie jest frajerem!”. Albo, że mu się tylko wydaje…

Prowadzący: Bilguun Ariunbaatar

Bilety: 10 zł na KupBilecik


25 kwietnia, godz: 20:00 – Marcin Zbigniew Wojciech

Marcin Zbigniew Wojciech to rybnicki artysta, który ma na swoim koncie kilkanaście nagród na ogólnopolskich festiwalach. Występował w POLSACIE, Comedy Central, oraz TVP2, pracował w RMF FM. Jest 14 lat na scenie. Ma na swoim koncie ponad 1000 występów. Żywioł sceniczny i znana w całej Polsce dusza towarzystwa. Komik, kabareciarz, stand-up’er. Występuje w grupie STAND-UP Night z Tomkiem Jachimkiem, Robertem Korólczykiem oraz Ewą Błachnio. Program ,,My Polacy” jest o Polakach, którzy za granicą czują się jakby nie mieli granic. Jest to program pełen ekspresji, brawurowych parodii i siarczystych puent, który musisz zobaczyć na żywo z Krakowski Klub Komediowy!

Bilety: 9,99 zł na KupBilecik


26 kwietnia, godz: 20:00 – Grzegorz Halama

Grzegorz Halama po 5 latach urlopu wraca na scenę z nowym programem „Długo i szczęśliwie”. Bystre obserwacje życia codziennego, podane szczerze i dowcipnie. Program bez wulgaryzmów. „Długo i szczęśliwie” czyli intymne życie grubasa.

Bilety: 10 zł na KupBilecik

Jak oceniasz ten artykuł?
0
0
0
13

Skomentuj