Kryzysowy Sztab Komediowy organizuje dziś teleturniej Wielka (wy)Stawka

0

Jak co piątek ekipa Comedy Lab organizuje wieczór komediowy. W normalnych warunkach wydarzenia te można było oglądać w krakowskim Artefakt Cafe, natomiast od czasu epidemii komicy występują online pod szyldem Komediowego Sztabu Kryzysowego. W poprzednich odcinkach mogliśmy oglądać m.in. diss Michała Leji na Piotrka Szumowskiego, komediowe wiadomości, bitwę na żarty, rymowaną balladę czy Comedy Labs Cribs.

W odcinku nr 6 zobaczymy coś skrojonego specjalnie pod fanów Familiady, Wielkiej Gry, Koła Fortuny, czy Szansy na Sukces. Wojtek Pięta, Łukasz Wolski i Kuba Śliwka zmierzą się ze sobą w teleturnieju komediowym Wielka (Wy)Stawka, który poprowadzi Michał Mącznik. Oprócz graczy można spodziewać się udziału w programie innych stand-uperów: Krzysztofa Kasparka, Zbycha Grabowskiego, Tomka Machnickiego czy Davida Mbeda Ndege.

Stream z tego wydarzenia odbędzie się dziś o godz. 20:00 na Facebooku Comedy Lab – Laboratorium Komedii, co oczywiście oznacza, że nie potrzeba kupować żadnych biletów. Co ciekawe, organizatorzy zapowiadają, że w teleturniej będzie mogła wziąć również udział publiczność. Czekamy z niecierpliwością!


Zobacz poprzedni odcinek Komediowego Sztabu Kryzysowego

Jak oceniasz ten artykuł?
0
0
0
0

Skomentuj