Humor na wynos – LIVE stream

0

Już we wtorek 24 marca pilotażowy odcinek programu „Humor na wynos” – komediowego podcastu nadawanego na żywo.

Co usłyszymy podczas Humoru na wynos?

  • rozmowy z gościem krążące wokół wybranych tematów, jak i samego zaproszonego,
  • blok Q&A, gdzie uczestnik odpowie na pytania widzów (zadane wcześniej w internecie oraz te zadane podczas audycji na czacie)
  • recenzowanie fragmentów nagranych występów innych stand-uperów uzupełnione o komentarze z przymrużeniem oka
  • wyzwania improwizacyjne dla gościa programu

Na pierwszy ogień z konkurencjami zmierzy się Marcin Tanianka, stand-uper z Poznania, którego przez wszystkie segmenty audycji poprowadzi gospodarz – Cyprian Natkaniec, poznański komik, improwizator, organizator imprez rozrywkowych, łowca talentów.

Stream rozpocznie się o godz. 20:00 na kanale YouTube Kancelaria Stand-Upu Burewicz & Natkaniec i potrwa ok. 60 minut. Wydarzenie organizowane będzie co wtorek, więc zachęcamy do obserwowania organizatorów na ich Facebooku oraz Instagramie.

Kancelaria Stand-Upu Burewicz & Natkaniec to organizacja promująca najlepszych początkujących komików, stawiając ich w szranki z najlepszymi reprezentantami sceny komediowej. Naszą misją jest rozpowszechnianie stand-upu, improwizacji scenicznej jako zjawisk komediowych. Zajmujemy się organizacją występów dla różnych komików łącząc na jednej scenie różne style i podejścia. Nasze imprezy to mieszanka wybuchowa osobowości scenicznych, publiczności oraz show. Działamy od czerwca 2019 w Poznaniu oraz w okolicznych wielkopolskich miejscowościach, mi.in. w Szamotułach, Lesznie, Koninie.

Jak oceniasz ten artykuł?
0
0
0
0

Skomentuj