Lotek zadebiutował na TTV jako mentor w Usłyszcie Nas

1

Za nami pierwszy odcinek programu Usłyszcie Nas na antenie TTV, w którym Łukasz „Lotek” Lodkowski pełni rolę mentora.

Jak przyznają sami producenci nie jest to zwyczajny talent show, a bardziej próba przetestowania otwartości i tolerancji widzów. Z tego powodu cykl prowadzi drag queen Himera, w którą wciela się pochodzący z Ukrainy 23-letni Stanisław. Skład mentorów dopełnia poruszająca się na wózku inwalidzkim piosenkarka Monika Kuszyńska, Krzysztof Hirsztritt – osoba z zespołem downa oraz podróżnik Przemysław Kossakowski, który w tym składzie czuje się szary i mało oryginalny. Jak przypuszcza Lotek, on sam do programu został zaproszony, bo szukali kogoś grubego, kto nie boi się rzucić kurwą.

Usłyszcie Nas – odcinek 1

Tak się jednak nie stało w pierwszym odcinku. Stand-uper z dużym poszanowaniem obserwował występy kolejnych indywidualności. Na scenie pojawił się niskorosły aktor, który wierszem opowiedział o problemach z jakimi się zmaga. Zobaczyliśmy też młodego rapera, będącego w trakcie zmiany płci oraz uwielbiającą się rozbierać tancerkę erotyczną. Wyraźnie skonfundowany Lotek stwierdził, że to, co się dzieje w tym programie na pewno zostanie poruszone w jego kolejnych stand-upach. Jego zaszokowanie zauważyła też prowadząca program, która wyjaśniła na czym polega różnica między drag queen, a osobą transpłciową.

Usłyszcie Nas – komentarze

Formuła programu wzbudza sporo kontrowersji, nawet wśród stałych widzów TTV. Nie brakuje osób, które na fanpage’u telewizji piszą, że to największy gniot tej stacji i nie mogą wytrzymać 5 minut przed telewizorem przez nachalne promowanie środowiska LGBT. Większość komentarzy stanowią jednak pochwały dla producentów za poruszanie tematów tabu i prezentowanie historii, które wywołują wzruszenie.

Trochę przypomina to cyrk pt pokaż największe dziwadło…

Super program. Może ludzie zrozumieją, że na świecie są różni ludzi i wszystkich trzeba szanować.

Młodzi ludzie oglądają te durne programy siejące propagandę LGBT… co się dzieje z ta telewizja, szkoda tylko ze Lotek tez w tym uczestniczy…

TTV jako jedyne podejmuje się tematów tabu i brnie w nie coraz głębiej, pokazując ich dobre strony.

Usłyszcie Nas – odcinek 2

Drugi odcinek Usłyszcie Nas wyemitowany zostanie w niedzielę 25 października o godz. 22:30 na TTV. Tym razem będzie w nim więcej Lotka, który po występie tanecznym mężczyzny w szpilkach, dostał propozycję, aby samemu spróbować swoich sił w kobiecych butach. Stand-uper stwierdził, że nie ma takiej opcji, bo jest z konserwatywnej rodziny. Próbował nawet uciekać, ale za namową innych mentorów ostatecznie dał się namówić.

Stand-uper, który dużo muczy, mało mleka daje – skomentował lektor

Pełne odcinki trwające ok. 35 minut, udostępniane są także na platformie Player.pl

Jak oceniasz ten artykuł?
8
0
0
0

KomentarzeJeden komentarz

Skomentuj