Kacper Ruciński pracuje nad drugim sezonem swojego show (Śmiechoskop)

0

Kacper Ruciński pojawił się w audycji Śmiechoskop prowadzonej przez stand-upera Arkadiusza „Jaksę” Jakszewicza na antenie olsztyńskiego Radio UWM FM. W rozmowie pojawił się wątek programu „Pytał Kacper Ruciński”, który w całości jest już dostępny na YouTube.

Z każdym gościem gadało mi się trochę inaczej. Cieszę się, że byli tak zróżnicowani, bo nie miałem wcześniej styczności z tą formą i dopiero się jej uczę. Dla mnie to duża szkoła, więc te 6 odcinków sporo mnie nauczyło – powiedział Kacper o swoim show i dodał, że już teraz pracuje nad drugim sezonem.

– Myślę, że jak będzie drugi sezon, a prawdopodobnie będzie, to też uda się zaprosić super gości, choć nie jest to łatwe.

Prowadzący był ciekaw jak komikowi współpracowało się z Jakubem Śliwińskim, czyli programowym barmanem, który został bardzo dobrze odebrany przez widzów.

On jest kreatywnym i twórczym umysłem. Jest też mocno postrzelony w taką pozytywną stronę. Jest inny niż większość ludzi w Polsce. Da się to fajnie konfrontować, dlatego lubię z nim rozmawiać prywatnie i fajnie rozmawiało mi się z nim w programie. Myślę, że to było odczuwalne – wspominał ostatni odcinek swojego show Kacper.

Wstęp Jaksy

Rozmowa z Kacprem Rucińskim

Kącik historyczny Jaksy

Podsumowanie Jaksy

Jak oceniasz ten artykuł?
0
0
0
0

Skomentuj