K.Pietrzakowski: Kto kupuje koszulki z tekstami stand-uperów? Mam nadzieję, że nikt. (#62 Nagrałeś to?!)

0

Karol Pietrzakowski był gościem 62 odcinka podcastu Nagrałeś To?! prowadzonego przez Gawła Feligę od 2014 roku.

Jeden z założycieli Stand-up Lublin wspominał jak na na wsi podwoził go 30-letni chłopak w Golfie 2, który każde drzwi miał w innym kolorze, a do lusterka przyczepił pluszowego nosacza. Gust „wiejskiego Sebka” porównał do osoby, która kupuje koszulki z tekstami polskich stand-uperów.

Kurwa, szanujmy się. Kto to kupuje? Za mało masz hajsu z biletów? Po co Ci jeszcze koszulki? Daj ludziom spokój. Potem nie mają pieniędzy, bo dzieci mówią: kup mi koszulkę, bo tam śmieszny napis jest. Nie róbcie tego.” – zaapelował do komików.

Widziałeś kiedyś kogoś w koszulce stand-upowej z cytatem? – zapytał prowadzącego, a po zaprzeczeniu dodał „Może dlatego, że mieszkasz w mieście?„. Następnie Panowie porozmawiali jeszcze o miejscach, w których najprędzej można byłoby zobaczyć tego typu ciuchy, co Karol Pietrzakowski podsumował Zastanawiam się kto to kupuje. Mam nadzieję, że nikt. A Wy jakiego zdania jesteście?

Przypomnijmy, że koszulki z cytatami stand-upowymi wypuścił już Jacek Stramik, Rafał Pacześ, Łukasz Łodkowski, a ostatnio własną kolekcję zapowiedział Mateusz Socha. Dodatkowo w ostatnim czasie Lotek sprzedaje także t-shirty z fragmentami jego kawałka z Hot16Challenge2 („Pomidory malinowe, maliny pomidorowe” i „Twój stary to jest mój kolega gej”).

Cała rozmowa Karola Pietrzakowskiego z Gawłem Feligą trwa blisko dwie godziny, a cytowany wątek pojawia się w 1:22:46.

Jak oceniasz ten artykuł?
1
15
0
0

Skomentuj