Kiedy nowy materiał Lotka na YouTube?

0

„Lotek dawaj nowy materiał. Wszystko obejrzane po 20 razy” – to jeden z najpopularniejszych komentarzy pod filmami Łukasza Lotka Lodkowskiego na YouTube. Dla wszystkich, którzy nie mogą doczekać się nowości, mamy dobrą informację. Po 13 miesiącach występowania z materiałem „Bałagan na strychu” stand-uper żegna program. Dzisiaj w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu nagrywa swój special.

Na 20 listopada zaplanowane zostało drugie nagranie w Zabrzu i będzie to zarazem ostatni występ z „Bałaganem na strychu” w Polsce. Następnie Lotek udaje się w krótką trasę po Wielkiej Brytanii, która kończy się 1 grudnia w Cambridge. Dalsze plany komika w grudniu związane są już z kontynuowaniem trasy „Please, Stand-up!” w roli gospodarza oraz rozpoczęciem w styczniu trasy „Bang2” wraz z Rafałem Paczesiem i Kacprem Rucińskim.

To wszystko oznacza, że wkrótce można spodziewać się ponad godziny nowego video w sieci.

My na „Bałaganie” byliśmy w marcu i potwierdzamy, że warto czekać. Jak się domyślamy od tego czasu żarty zostały jeszcze bardziej dopracowane, więc zapowiada się kolejny hit.

Tymczasem poprzedni program Lotka zbliża się do 10 mln wyświetleń na YouTube. Przekroczeniem tego progu wśród polskich stand-uperów do tej pory mógł pochwalić się jedynie Rafał Pacześ.


Aktualizacja 27 maja 2020: Łukasz Lotek Lodkowski poinformował na swoim Instagramie, że Bałagan na Strychu pojawi się na YouTube w piątek 29 maja o godz. 18:00

Jak oceniasz ten artykuł?
0
0
0
1

Skomentuj