Kuba do Jakuba: Nowy podcast o stand-upie!

0

W piątek 6 marca o 18:00 wystartował nowy podcast o polskim stand-upie. „Kuba do Jakuba” to projekt stand-upera Jakuba Poczętego oraz komika i pisarza Jakuba Ćwieka. Odcinki trwające ok. 60 minut ukazywać się będą co 2 tygodnie na YouTube, Spotify, Podbean i Apple Podcasts.

Czym jest „Kuba do Jakuba”?

Poznali się na stand upie, zakumplowali na roaście. Nie brzmi to jak początek pięknej przyjaźni rodem z Casablanki, ale… działa! Kuba Ćwiek i Jakub Poczęty. Pierwszy pisze książki i w wolnych chwilach robi stand up, drugi gdy nie jest akurat na komediowej scenie uczy się projektowania gier. Przedwczesny boomer i opóźniony gimb z tych co nie znają? Woleliby nie, ale… cholera, niewykluczone.

Obaj nieustannie w ruchu, krążą po Polsce i świecie, ale pilnują by regularnie przecinać swoje szlaki. Wtedy gadają o wszystkim: życiu, problemach światów od pierwszego do trzeciego, popkulturze, seksie, dietach i „szlag, jak ja nie umiem w tę siłkę, znowu mnie wszystko boli”. Oto „Kuba do Jakuba” Podcast dwóch typów, których na pewno łączy imię, a co do reszty… Cóż, wyjdzie w praniu.

Kuba do Jakuba Podcast #1

W pierwszym odcinku Panowie opowiadają o swoim poznaniu się w Comedy Central i mówią co ich jara w stand-upie. Stand-uperzy tłumaczą dlaczego w małych miasteczkach zawsze fajnie się występuje, a warszawska publiczność jest trudna. Ponadto Kuba Ćwiek czyta negatywne komentarze pod ostatnim materiałem Poczętego na YouTube, a Jakub wyznaje od kogo dostał w twarz po występie. Czy w stand-upie jest miejsce na żarty o pedofilii i polityce? Zapraszamy do odsłuchania rozmowy.

Jak oceniasz ten artykuł?
0
0
0
0

Skomentuj