Lotek w serialu Planeta Singli i filmie Samiec Alfa

0

Łukasz Lotek Lodkowski i Filip van der Brym pojawili się w podcaście WiP Bros w związku z promocją swego programu rozrywkowo-koszykarskiego. Oprócz pytań o „Gdyby nie kolano” w rozmowie nie zabrakło też innych interesujących wątków. Prowadzący byli ciekawi czy Lotek po występie w serialu „Kryzys” Abelarda Gizy nie ma apetytu na kolejne epizody aktorskie.

Warszawski komik potwierdził, że bardzo chciałby dostać kolejne role i przypomniał, że niedawno wystąpił w jednym z odcinków serialu „Planeta Singli. Osiem historii” emitowanego na Canal+.

Było to dla mnie super doświadczenie. To trochę komediowa rola, ale musiałem też płakać. Nie było to takie proste aktorstwo – przyznał Lotek, który po przeczytaniu scenariusza, obawiał się tragedii w swoim wykonaniu. Wypadł jednak całkiem nieźle, a jego sposobem na wyciśnięcie łez okazało się odpowiednie naciskanie gruczołów w szyi.

Aktorstwo bardzo mnie kręci i kręciło zawsze. Bałem się oczywiście, że będę beznadziejny. Ciągle się tego boję. Można sobie ułożyć w głowie, co się chce, ale dopiero jak widzi się efekt, to możesz to ocenić. Po Planecie Singli mam jednak takie wrażenie, że mógłbym gdzieś jeszcze zagrać – dodał stand-uper, któremu spodobał się serial i razem z dziewczyną wyczekuje kolejnych odcinków.

Łukasz Lodkowski w filmie Samiec Alfa

Przy okazji Lotek wyjawił, że niedługo będziemy mogli go zobaczyć w kolejnej produkcji, a konkretnie filmie „Leader”, który jednak zmienił tytuł na „Samiec Alfa”.

Udało mi się tam zagrać małą rolę świra, który stoi w kolejce na kołczowe zajęcia. Ciekaw jestem jak to wypadnie, bo jeszcze sam tego nie widziałem – zapowiedział w podcaście.

Ze swojej strony dodamy, że będzie to czarna komedia opowiadająca o mężczyźnie, który szukał sposobu na rzucenie palenia, a przypadkiem trafił na niecodzienny kurs samorozwoju prowadzony przez szalonego coacha. Film w reżyserii Igora i Katii Priwieziencew będzie miał premierę w kinach w piątek 25 lutego. W sieci dostępny jest już trailer Samca Alfa, ale niestety nie zobaczymy w nim stand-upera.

Sceny Lotka w Planecie Singli

Tymczasem jeśli chcecie zobaczyć jak Łukasz Lodkowski wypadł jako sympatyczny pielęgniarz Bolek Żur, pragnący za wszelką cenę zdobyć koleżankę z pracy, to poniżej zamieszczamy kompilację wszystkich scen z jego udziałem.

Podcast WiP Bros z Lotkiem i Filipem

Jak oceniasz ten artykuł?
3
0
0
0

Skomentuj