Mateusz Socha wypuści własne koszulki

4

Kilka miesięcy temu pisaliśmy o fenomenie 5 złotych Mateusza Socha i boomie na jego stand-up. Jednym z dowodów na „Sochomanię” było pojawienie się na jego występie fanów w koszulkach z własnym wzorem nawiązującym do tekstu „Ile!?'”. Wtedy Mateusz przyznał, że to sygnał, aby zastanowić się nad oficjalną produkcją.

Koszulki-Mateusza-Sochy

Teraz Mateusz Socha postanowił wcielić w życie ten pomysł i na swoim Facebooku zapowiedział sprzedaż koszulek, prezentując przy okazji pierwsze wzory. Pierwszy z nich „Bierz miskę, szmatę i mnie myj” pochodzi z programu Zróbmy coś szalonego i opowieści stand-upera o wyrwaniu dziewczyny w klubie, która okazała się podpuchą ze strony jego kolegi. Drugi projekt to już oczywiście bezpośrednia odpowiedź na sygnały wysyłane przez fanów i nawiązanie do kultowego fragmentu Króla Piaskownicy, w którym mały Mateusz rozmawia z ojcem o swoim kieszonkowym.

Socha zapowiedział, że sprzedaż tych, jak i kolejnych wzorów ruszy jeszcze przed Świętami Wielkanocnymi. Na razie nie znana jest cena koszulek.

Przypomnijmy, że stand-upowe t-shirty jako pierwszy do sprzedaży wprowadził Jacek Stramik w grudniu 2018 roku, a z własną produkcją w 2019 roku ruszył także Rafał Pacześ i Łukasz „Lotek” Lodkowski.

Koszulki Rafała Paczesia
Koszulki Lotka
Jacek Stramik - koszulki smucikoń
Jak oceniasz ten artykuł?
3
27
0
1

Komentarze4 komentarze

  1. Pingback: Nowe koszulki od Sochy, Zoli i Lotka - Standupedia.pl

Skomentuj