Nadjeżdżają nowe żarty Mieszka Minkiewicza

0

Mieszko Minkiewicz wyrusza w nietypową trasę stand-upową. Przez najbliższych 11 dni zamierza odwiedzić 11 miast północno-wschodniej Polski, między którymi będzie poruszać się rowerem.

Komik z Białegostoku przyznaje, że jest niedzielnym rowerzystą, ale trzeba przyznać, że cel wyznaczył sobie ambitny, bo jego trasa liczy 550 km. – To wyzwanie, które sam sobie postawiłem. (…) Sporo teraz roweruję i ćwiczę. W ramach treningu zrobiłem 350 km, ale w ogóle nie zmieniam diety i nie przestaję pić alkoholu – mówił w ostatnim podcaście Ogólnie Polecam.

Mieszko będzie jeździć z 45-minutowym programem o roboczej nazwie „Czyste Złoto”, a jego supportem w wozie technicznym i na scenie będzie Filip Puzyr.

W najnowszym programie trochę komentuję rzeczywistość współczesną. Absolutnie nie jest to program o pandemii, bo wszyscy mają już dosyć tego tematu. Wszystko, co chciałem powiedzieć na ten temat zawarłem w moim poprzednim programie. Teraz skupiam się na rzeczywistości społecznej, a także na wydarzeniach z mojego życia, gdyż wkrótce spodziewam się potomka i o tym będę opowiadać – powiedział dla Radia Akadera przyszły tata i przyznaje, że w tym roku musiał zrealizować swój pomysł, bo w zeszłym przeszkodził mu koronawirus, a w przyszłym będzie siedzieć w pieluchach.

11 miast w 11 dni

Przez blisko 2 tygodnie Mieszko odwiedzi domy kultury, knajpy, amfiteatry i festiwale. Weźmie też udział w piątych urodzinach Stand-up Warmia oraz nagraniu programu Filipa Puzyra w Gdańsku. Bilety na wydarzenia w ramach Wielkiej Trasy Rowerowej znajdziecie na stronach standupbilety.pl, kupbilecik.pl i biletyna.pl, a ceny zaczynają się już od 35 zł.

Polecamy śledzić profil na Instagramie Mieszko Minkiewicza, gdzie można spodziewać się relacji z trasy dzięki kamerce GoPro zamieszczonej w wozie technicznym oraz live streamów z telefonu przymocowanego do kierownicy.

Jak oceniasz ten artykuł?
0
2
0
0

Skomentuj