Olka Szczęśniak w podcaście Rejenta i Szumowskiego

2

Tymczasowa nieobecność Piotrka Szumowskiego w podcaście „Rejent i Szumowski w domu na streamie” znów została godnie zrekompensowana. Tym razem zadbała o to Olka Szczęśniak, która podobnie jak tydzień temu Michał Leja, rozmawiała z Sebastianem Rejentem przez ponad 5 godzin.

Roast Marcina Najmana

Komicy zgodnie z prośbą widzów podzielili się swoją opinią na temat najbardziej gorącego tematu ostatnich dni, czyli roastu Marcina Najmana. Olka i Sebastian są zdania, że wydarzenie było niepotrzebne, aczkolwiek stand-uperzy poradzili sobie i wypadli dobrze. Rejent zwany „Królem Roastów” przyznał, że otrzymał zaproszenie do wzięcia udziału w grillowaniu celebryty, ale odmówił. Podobnej propozycji nie otrzymała Olka, która odradzała innym komikom pojawienie się w studio. Przypomnijmy, że ostatecznie w roaście udział wzięło pięciu komików, a Wojtek Pięta po swoim występie został oblany colą przez Najmana.

„Jeżeli chodzi o tę colę, to nie wszyscy znają kontekst. Okazało się, że Wojtek miał takie żarty, które się wybitnie nie spodobały. Na ostatnią chwilę zostali poinformowani, że nie mogą mówić żartów o tym, że Najman jest gejem. Wojtek nic sobie z tego nie zrobił, więc dlatego został oblany colą.” – wyjaśniła Olka Szczęśniak.

W swoim występie wspomniany wątek poruszył też Filip Puzyr, który jest nie tylko stand-uperem, ale również kilkukrotnym medalistą Mistrzostw Polski w judo. Co ciekawe, występ Filipa nie spotkał się z tak ostrą reakcją roastowanego boksera.

Roast Michała Szpaka

To nie pierwszy raz, gdy główna gwiazda roastu zakazuje żartowania z orientacji seksualnej. Podczas sobotniego podcastu Sebastian Rejent wspominał, jak ten sam temat okazał się niedozwolony, gdy w 2016 roku grillowany był Michał Szpak. Stand-uper dowiedział się o tym dopiero w dniu wydarzenia, ale ostatecznie producent wykreślił mu raptem kilka żartów, uznając, że nie ma w nich nic złego. Jak zauważył Rejent, innego zdania był najwyraźniej sam roastowany i przypomniał, że nawet na nagraniu widoczny jest moment, gdy piosenkarza opuścił humor po jednym z żartów.

Rejent i Szumowski w domu na streamie – odcinek 32

Wątek zakazanych żartów na Roaście Marcina Najmana oraz Roaście Michała Szpaka został poruszony przez Sebastiana Rejenta i Olkę Szczęśniak w ok. 107 minucie nagrania. Kolejny odcinek live podcastu w przyszłym tygodniu, już w tytułowym składzie.

Jak oceniasz ten artykuł?
1
5
0
2

Komentarze2 komentarze

Skomentuj