Rafał Rutkowski poprowadzi Joke Show w Polsacie

0

Rafał Rutkowski będzie prowadzącym nowego programu na Polsacie. Joke Show to popularny format w Niemczech, który już dzisiaj będzie miał swoją premierę w polskiej telewizji. Emitowany będzie przez kolejnych 10 sobót o godz. 22:00.

W każdym z odcinków stand-uper będzie gościć czterech celebrytów, którzy przy wspólnym stole podzielą się żartami, anegdotami i żartobliwymi wspomnieniami ze swojego życia. Producenci obiecują, że korzystając z późnych godzin emisji, opowieści nie będą cenzurowane i nie zabraknie w nich pikanterii czy czarnego humoru.

„Żarty opowiadają znani i lubiani. To będą klasyczne dowcipy, które się zwykle opowiada przy grillu, przy obiedzie, w pracy itp. Ja co jakiś czas zadaję rozmówcom temat. Mówię np.: a teraz opowiadamy sobie żarty o policjantach, a teraz o teściowej… Z jednej strony klasyka, z drugiej – jako prowadzący – staram się przy tej okazji wyciągać z opowiadających bardziej osobiste anegdoty i dykteryjki” – wyjaśnia Rafał Rutkowski w rozmowie z PAP Life.

  • Rafał Rutkowski w Joke Show Polsat

Joke Show – uczestnicy

Wśród gości pojawi się inny stand-uper – Michał Kempa oraz aktorzy, showmani i muzycy, tacy jak: Katarzyna Skrzynecka, Weronika Rosati, Ewa Kasprzyk, Joanna Liszowska, Bożena Dykiel, Zofia Zborowska-Wrona, Katarzyna Pakosińska, Piotr Gąsowski, Piotr Cyrwus, Karol Strasburger, Zygmunt Chajzer, Wiktor Zborowski, Robert Janowski, Stefano Terrazzino, Wojciech „Łozo” Łozowski.

Joke Show został nagrany wiosną 2019 roku i wskoczył do obecnej ramówki Polsatu ze względu na konsekwencję epidemii i zawieszenie programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, który gromadził w studio ponad 150 osób.

Joke Show – trailery

Jak oceniasz ten artykuł?
0
0
0
0

Skomentuj