Stand-up w serialu Pierwsza Miłość na Polsacie

0

Bohaterowie polsatowskiej Pierwszej Miłości najwyraźniej pozazdrościli swoim kolegom z Na Wspólnej w TVN, którzy w serialu poszli na stand-up. W 3230 odcinku Marta Andruszkiewicz przeżywa ciężkie chwile po wypadku, więc współlokatorki chcą poprawić jej humor.

Choć dziewczyna nie lubi tej formy komedii, to przyjaciółki przekonały ją, że czasem warto przełamać schemat i wyjść poza strefę komfortu. Na miejscu dowiaduje się, że mają miejsca w pierwszym rzędzie, a Marta jest pełna obaw z czym może się to wiązać. Stand-uper Olaf w stylu nauczyciela z podstawówki już na początku swojego występu proponuje, żeby kobiety podzieliły się z resztą klasy publiczności o czym tak sobie wesoło rozmawiają. Marta początkowo niechętnie wchodzi w dialog, ale błyskotliwe riposty komika ewidentnie robią na niej wrażenie.

Po występie Olaf przyznaje dziewczynie, że jego materiał jest beznadziejny, a publiczne upokarzanie ludzi to ostatnia deska ratunku. Wtedy okazuje się, że początkujący stand-uper ma jeszcze inne zajęcie, które zdecydowanie bardziej kręci Martę.

Poniżej udostępniamy wszystkie sceny związane ze stand-upem, a jeśli ktoś się wkręcił i jest ciekaw czy Pani pedagog i Pan stand-uper przeżyją “Pierwszą miłość”, to wątek kontynuowany jest w 3238 odcinku na Ipla.tv.

Jak oceniasz ten artykuł?
1
0
1
3

Skomentuj

Right Menu Icon