Stand-uperzy z Trójmiasta startują z serią skeczy

0

Wiolka Walaszczyk, Filip Puzyr, Czarek Sikora, Piotr Splin, Bartosz Strusiński i Mateusz Kiedrowski, czyli ekipa stand-uperów występująca regularnie w gdańskim pubie 107 przygotowała serię skeczy, którymi chce promować swój lokal.

„W czasach kiedy maseczki zakładało się tylko na bal przebierańców (chyba, że jesteś lekarzem), raz w miesiącu występowało się w gdańskim pubie 107 w ramach testów nowych żartów. Czasy się zmieniły, ale my razem z cała ekipą 107 stwierdziliśmy, że trzeba przypomnieć sobie jak to miejsce wyglądało i coś tam zrobić. Więc powstały skecze.” – wyjaśnił motywacje komików na swoim Facebooku Czarek Sikora.

12-minutowa seria skeczowa „107 OGARNiA” dostępna jest od 1 stycznia na YouTube, natomiast już teraz stand-uperzy zapowiadają kolejne odcinki. „W sumie te przebieranki i wydurnianie tak nam się spodobało, że planujemy robić to dalej. Mam nadzieję, że to będzie fajny, symboliczny początek Nowego Roku, gdzie będziemy robić rzeczy, ludzie będą je oglądać, tęcza spowinie niebo, wszyscy złapią się za dłonie i zaczną śpiewać „Kumbaya” przy ognisku.” – skomentował Piotr Splin.

W filmach oprócz wspomnianej grupy komików możemy zobaczyć również obsługę lokalu, która jest zadowolona nie tylko z efektu, ale i z samej zabawy przy nagrywaniu scen. „Wystąpiliśmy u boku profesjonalistów scenicznych więc bądźcie dla nas łagodni. Wybornie było pracować w tak wyjątkowo kreatywnym gronie cudownych ludzi! Mamy nadzieję że będzie się tak dobrze bawić jak my.” – możemy przeczytać na profilu 107 na FB.

My także jesteśmy pod wrażeniem jakości tego projektu i gorąco zachęcamy, aby poświęcić te kilkanaście minut na obejrzenie efektu!

  • Wystąpili: Wiolka Walaszczyk, Czarek Sikora, Filip Puzyr, Kuba Łaszkiewicz, Piotr Splin, Mateusz Kiedrowski, Bartosz Strusiński, Piotr Parusiński, Paweł Parusiński, Staś Parusiński, Jaś Parusiński, Agnieszka Kuśmirak.
  • Realizacja – Kuba Goździewicz
  • Dźwięk – Tobiasz Puzyr
  • Postprodukcja dźwięku – Błażej Kanclerz
  • Make-up – Patrycja Ornatek