Kolejni stand-uperzy wypuścili własne koszulki

0

Pod koniec 2020 roku informowaliśmy, że kolejni komicy po Jacku Stramiku, Rafale Paczesiu i Lotku zdecydowali się wyprodukować ubrania z tekstami ze swoim stand-upów. Wtedy to Mateusz Socha uruchomił własny sklep, a Piotr Zola Szulowski wystartował z marką Piotrunia. Od tego czasu ich śladami poszli kolejni stand-uperzy – Błażej Krajewski, Maciej Brudzewski i Arkadiusz Jaksa Jakszewicz.

Sztruks Co. – marka Błażeja Krajewskiego

„Zrobiliśmy ubrania, których nie wstydzimy się sami nosić. Żadnych fikuśnych wzorów, które moglibyście znaleźć na deptaku w Międzyzdrojach.” – napisał swoim Facebooku Błażej Krajewski, informując o odpaleniu brandu odzieżowego Sztruks Co. W nowo otwartym sklepie Błażeja możemy znaleźć zarówno bluzy, jak i t-shirty z nazwą marki, ale też koszulki z żartami nawiązującymi do programów stand-upera.

„Lufka fifki” to oczywiście kultowy tekst Krajewskiego seniora z programu Rozgłos, gdzie Błażej musiał tłumaczyć się z podejrzeń o uzależnienie od marihuany. „Rozbiegaj to” było zaś ulubionym tekstem wuefisty komika na zakwasy, grypy, a nawet stwardnienie rozsiane, o czym dowiedzieliśmy się z Komedii Pomyłek.

Koszulki kosztują 89 zł i jak zapewnia producent, zostały wykonane w Polsce z materiałów najlepszej jakości. Dodatkowo każdy kto zdecyduje się na zakup, może liczyć na 15% zniżkę na bilety na solową trasę Błażeja Krajewskiego z nowym programem „Rzut za dwa”.

Złote myśli Macieja Brudzewskiego

Swoje koszulki zaprezentował ostatnio również Maciej Brudzewski, który we wzorach postawił na minimalizm. Wszystkie t-shirty są czarne i bazują na złotych myślach stand-upera z programów Burdel i Każdy ratuje siebie. Na ten moment w sklepie pod adresem teamstandup.pl wylądowały koszulki z sześcioma różnymi tekstami, które zostały dobrane tak, aby były zrozumiałe nie tylko dla fanów twórczości olsztyńskiego stand-upera. Wszystkie z nich kosztują 79 zł, a szacowany czas wysyłki to 5-8 dni.

Moda to gra, w której co sezon zmieniają się zasady. W tym sezonie możesz wygrać tylko z Brudzewskim.

Przy okazji wypuszczenia koszulek Brudza, Agencja Stand-up Comedy wyprodukowała również inne gadżety dla fanów komedii pod szyldem #teamstandup. Na stronie znajdziemy nie tylko koszulki, ale też bluzy z kapturem lub bez, kubeczki czy maski na twarz.

Może być – koszulki Jaksy

Brudzu to nie jedyny stand-uper z Warmii, który dorobił się własnych t-shirtów. Arkadiusz Jaksa Jakszewicz wystartował niedawno ze sprzedażą koszulek z tytułem programu komediowego Może Być, z którym występował od 2019 roku. Warto dodać, że Jaksa oprócz pełnej męskiej rozmiarówki, przygotował również wersje dla kobiet. Zamówienia można składać w wiadomości prywatnej na Facebooku komika.

Jak oceniasz ten artykuł?
0
1
0
0

Skomentuj