Antoni Syrek-Dąbrowski kpi z patodeweloperów

0

Bycie deweloperem w Polsce, to trudne i wymagające zadanie. To misja spełniania potrzeb milionów Polaków i realizacja ich marzeń o własnym lokum – słyszymy we wstępie do skeczu Świat Deweloperów, przygotowanego przez Antoniego Syrka-Dąbrowskiego.

Komik ze Stand-up Polska wcielił się w filmie w rolę Marka Krasuskiego – przedsiębiorcy z sektora budowlanego i zaprasza na osiedle Baśniowy Rów Mariańsk”. Prezes ASD Home z dumą zauważa, że jego firma wzoruje się na rozwiązaniach z Hongkongu, dzięki czemu sąsiedzi mogą sobie podawać szklankę cukru między osiedlami.

Mogę robić co chcę, jestem deweloperem – uzasadnia swoją decyzję, że tylko co do trzeciego mieszkania na osiedlu Madejowe Łoże zostało przewidziane miejsce parkingowe. Do podziemnego garażu komik dojechał windą, w której defekowali brytyjscy turyści, bowiem większość mieszkań wynajmowanych jest na apartamenty dla obcokrajowców.

Przedsiębiorca dba nie tylko o to, aby odpowiednie warunki panowały w środku budynków, ale ważny jest dla niego także wystrój zewnętrzny.

Brak roślinności jest dla nas niezwykle ważny. Jeżeli choć jeden z mieszkańców jest alergikiem, betonujemy całe podwórko. Nie ma w ogóle roślin. Niektórzy ludzie są też uczuleni na kolor zielony, więc możemy zrobić osiedle w czarnym, seledynowym i różowym. Byleby kolor był obrzydliwy – wyjaśnia.

Trzymamy kciuki nie tylko za kolejne ambitne projekty, ale liczymy, że powstanie kolejny odcinek, w którym Prezes Krasuski pokaże jak można żyć w 40m2 w samym centrum stolicy koło metra.

Jak oceniasz ten artykuł?
3
1
1
0

Skomentuj