Lotek i Rutek prezentują internetowy program komediowy live

1

Łukasz „Lotek” Lodkowski i Rafał Rutkowski startują z nowym internetowym programem komediowym live. Pierwsza edycja „Lotek i Rutek prezentują” odbędzie się w piątek 19 czerwca o godz. 20:00. W programie pokazywane będą premierowe skecze, rozmowy z zaproszonymi gośćmi oraz interakcja online z publicznością.

„Pomysł na program wziął się ze wspólnej pasji do żartów i nieskrępowanej wyobraźni obu komików. Pomimo doświadczenia i sukcesów, obaj twórcy nieustannie inspirują się i poszukują nowych wyzwań. Ten program to właśnie jedno z nich. A jeżeli przeciwieństwa się przyciągają, to gospodarze programu są tego najlepszym przykładem. Wiele ich dzieli, ale łączy jedno: nieskrępowane i szalone poczucie humoru. Lotek i Rutek razem są jak mieszanka wybuchowa, która może dać zaskakujące i nieprzewidywalne efekty.”

Lotek i Rutek: dodatkowe informacje

Prowadzenie: yin i yang, czyli Łukasz Lodkowski i Rafał Rutkowski
Goście: Janusz Pietruszka, Wiolka Walaszczyk, Adam Woronowicz, Nergal, Wahu
Premierowy odcinek: 19 czerwca o godz. 20.00
Czas trwania: ok. 60 minut
Miejsce wydarzenia: W Twoim domu!
Alkohol: Dozwolony, a nawet wskazany!

Autorzy zapewniają, że przygotowany przez nich materiał będzie unikalny i nie pojawi się później w internecie, a zakup biletu na dzisiejsze wydarzenie jest jedyną możliwością, aby go zobaczyć.

Dostęp do transmisji na żywo kosztuje 13 zł i 16 zł, a bilety można kupować tutaj.

Przypomnijmy, że już wcześniej obaj stand-uperzy tworzyli cyklicznie skecze, które zamieszczali w swoich mediach społecznościowych.

Jak oceniasz ten artykuł?
0
0
1
10

KomentarzeJeden komentarz

  1. Pingback: Lotek i Rutek prezentują: Narodziny i upadek legendy - Standupedia

Skomentuj