Lotek i Rutek prezentują odcinek 2

0

Łukasz „Lotek” Lodkowski i Rafał Rutkowski zachęceni dużą oglądalnością programu „Lotek i Rutek prezentują” postanowili kontynuować projekt. W piątek 17 lipca o godz. 20:00 komicy zapraszają na drugi odcinek internetowego show komediowego. Godzinę wcześniej na YouTube komicy przeprowadzą live, na którym opowiedzą więcej o programie.

Przypomnijmy, że w poprzednim odcinku podczas 60-minutowego streamu mogliśmy zobaczyć kilkanaście premierowych skeczy z udziałem nie tylko gospodarzy, ale również zaproszonych gości w osobie Wiolki Walaszczyk, Nergala, Adama Woronowicza i Waha. Prezentowane filmy okraszone były komentarzami Lotka i Rutka na żywo z profesjonalnego studia.

Tym razem możemy spodziewać się nowych wersji znanych programów telewizyjnych – Burdelowych Rewolucji i Kolegi od Pierwszego Wejrzenia. Zobaczymy też kilka utworów muzycznych w wykonaniu Lotka i Rutka, debaty prezydenckiej i wywiadów rodem z TVP. Nie zabraknie również formatów z poprzedniego odcinka, czyli Krytyka Kulinarnego, Radia Szatan czy warsztatu aktorskiego. Z gości pojawią się m.in. stand-uperki – Ewa Stasiewicz i ponownie Wiolka Walaszczyk.

Bilety podobnie kosztują 13 i 16 zł w zależności od długości dostępu do streamu jaki chcecie sobie zapewnić. Wejściówki można kupować tutaj.

Jak oceniasz ten artykuł?
0
3
0
0

Skomentuj