Mateusz Socha podbija YouTube

0

Mateusz Socha notuje ostatnio wyjątkowo udane tygodnie. Stand-uper pojawił się na Roaście Friza, gdzie zdaniem wielu komentujących wypadł najlepiej ze wszystkich uczestników. Występ Sochy jako jedyny został udostępniony na YouTube, a nagranie w 3 tygodnie nabiło blisko 3,5 mln wyświetleń i dotarło do pierwszego miejsca w karcie na czasie.

Kalambury z Mateuszem Sochą

Po wydarzeniu Socha pojawił się gościnnie na kanałach popularnych YouTuberów, z którymi poznał się przy okazji roastu. Jego rozmowa z WiP Bros została obejrzana ponad pół miliona razy w tydzień i również gościła na liście najpopularniejszych filmów w serwisie. W ramach bonusu, Panowie rozegrali ze sobą 30-minutową partyjkę w kalambury, co zostało uwiecznione w osobnym materiale z ponad 150 tysiącami wyświetleń. Wielu fanów działalności WiP Bros wyraziło nadzieję w komentarzach, że Mati będzie gościł częściej na kanale, a najlepiej jakby na stałe został włączony do ekipy.

Mateusz Socha komentuje memy

Kilka dni później stand-uper niespodziewanie zastąpił Gimpera w prowadzeniu Overwatcha na jego kanale, czyli cyklicznego formatu, w którym Tomasz Działowy komentuje najnowsze memy stworzone przez swoich fanów. 20-minutowy film z Sochą w roli komentatora został obejrzany blisko 600 tysięcy raz w raptem 3 dni. Widzowie serii uznali w komentarzach, że komik jest śmieszniejszy niż omawiane memy i to najlepsze zastępstwo w historii kanału.

Szkolenie Kołcza Lajka

W ostatnim czasie Mateusz Socha pojawił się też na kanale Empik Go, gdzie w ramach promocji serialu audio Fakap, wcielił się w postać Kołcza Lajka. Synergiczny szaman rozwoju osobisto-duchowego przeprowadził ekskluzywne szkolenie, w którym uczył jak być w dobrym związku, realizować marzenia, radzić sobie z hejtem i stresem i robić dobrą sprzedaż b2b.

Masochista vs Patoreakcja

Udane tygodnie komik ukoronował opublikowaniem speciala Masochista w Niedzielę Wielkanocną. Po trzech dniach film zbliża się do 2 milionów wyświetleń i zdjął z pierwszego miejsca karty na czasie bijący rekordy popularności teledysk do Patoreakcji Teledysk rapera Maty wyreżyserowany przez stand-upera Macieja Buchwalda utrzymywał się na szczycie aż przez 7 dni, wyprzedzając m.in. Zoba Co Jes Rafała Paczesia.

Jak oceniasz ten artykuł?
0
11
0
2

Skomentuj