Nowy podcast Sochy, Skóry i Wójtowicza – Łyżka w plecy

1

Mateusz Socha, Damian Skóra i Grzesiek Wójtowicz mają dosyć siedzenia w domu, pisania żartów i czekania na lepsze czasy. Łyżka w plecy to ich wspólny podcast, który dzisiaj doczekał się pierwszego odcinka.

Stand-uperzy mają w planach spotykać się co tydzień przy piwie i żartować się z mniej lub bardziej poważnych wydarzeń na świecie. Liczą, że pomogą im w tym również widzowie, dostarczając newsy na maila lub zadając pytania, na które chętnie odpowiedzą. Zaznaczają przy tym, że Łyżka w Plecy to nie jest jeden z tych podcastów, z którego można się czegoś nauczyć lub dowiedzieć coś mądrego.

W pierwszym odcinku faceci w czerni opowiadają, co robili na Sylwestra oraz wspominają najlepsze anegdotki z lat minionych, gdy nowy rok można było witać gronie większym niż 5 osób. W programie czytają też przygotowane newsy, obstawiając, które są fałszywe oraz biorą udział w quizie.

Czy widzowie Polsatu zorientowaliby się, że coś jest nie tak, jeśli na Sylwestrze wystąpiła Violetta Villas? Jaka jest stolica Kazachstanu? Gdzie po 30-tce wydobywasz z siebie odgłosy męki? Cały odcinek trwa ponad 100-minut.

Jak oceniasz ten artykuł?
0
8
0
1

KomentarzeJeden komentarz

  1. Pingback: Filip Puzyr i Piotr Splin wystartowali z podcastem - Standupedia.pl

Skomentuj