Piotrek Szumowski – Enzymy i Pioruny

0

Piotrek Szumowski w ostatnich 2 latach wystąpił z programem Enzymy i Pioruny prawie 200 razy i łącznie zgromadził blisko 30 tysięcy widzów. 12 kwietnia 2022 wystąpił w gdańskim Klubie Parlament, gdzie zarejestrował materiał, a teraz upublicznił go w internecie.

„Enzymy i pioruny ” zaczęły się od pytania. Mniejsza jakiego, ważne że odpowiedź na to pytanie wywołało kolejne i tak dalej, i tak dalej. Tak powstał ten materiał- z pytań, nie odpowiedzi. Nie pytaj dlaczego.
Spodziewajcie się charakterystycznych dla Piotrka komediowych głębokich zanurzeń w tematy z pozoru błahe, zawsze opatrzonych trzeźwym spojrzeniem na własne możliwości i kiepską kondycję świata. Z pozoru mamy do czynienia z szerokim naiwniakiem, który potrzebuje mapy by wyjść z toalety. Tak naprawdę zawsze wychodzi oknem, by zmylić wrogów.
Piotrek, niczym żaba z kontuzją pośladków, będzie skakał po tematach bez przystanku, ale każdy sus będzie kwitowany wybuchem śmiechu. Szykujcie się na mocne wyładowanie stand-upu, które zmienią Waszą dalszą percepcję obcowania z tą formą sceniczną. Lub nie, ale na pewno nie będzie to czas zmarnowany.

Jak oceniasz ten artykuł?
2
3
0
0

Skomentuj