Rusza nowa trasa: Stand-up Familia

0

W maju startuje nowy projekt 7 komików, którzy przedstawiają się jako Rodzina Kacrano. Stand-up Familia to ogólnopolska trasa, którą poprowadzi Karol Strasburger człowiek o wielu głosach – Błażej Krajewski. Na scenie będziemy mogli zobaczyć najsłynniejszego pizzermana w Polsce – Pawła Chałupkę, szykującego się do opublikowania nowego programu Rafała Banasia, robiącego furorę na supporcie BANG2 „tego stand-upera z Koszalina”, czyli Darka Gadowskiego oraz pozostałych Kryształów – Jacka Stramika i świeżo upieczonego duetu jubilatów – Zalewski & Borkowski.

Stand-up Familia – występy i bilety

Familia w pierwszej kolejności odwiedzi 3 miasta, żeby przetestować swój program. Bilety na testy kosztują 40 zł i dostępne są tutaj.

 • 21.04 Radom – Klub Strefa G2
 • 22.04 Łódź – Magnetofon
 • 23.04 Ciechanów – Fabryka Kultury Zgrzyt

Właściwą trasę Rodzina Kacrano zainauguruje w maju, kiedy to pojawi się w co najmniej 8 miastach Polskich. Bilety w zależności od miasta kosztują od 69 do 99 zł i dostępne są tutaj.

 • 19.05 Białystok – Teatr Dramatyczny
 • 20.05 Warszawa – Palladium
 • 23.05 Poznań – Klub Muzyczny B17
 • 24.05 Bydgoszcz (17:00) – Kinoteatr Adria
 • 24.05 Bydgoszcz (20:00) – Kinoteatr Adria
 • 25.05 Koszalin – Event Center G38
 • 27.05 Słupsk – Sinfonia Baltica
 • 28.05 Gdynia – Port Gdynia

Stand-up Familia – opis wydarzenia

Stand-up Familia to wyjątkowy występ 7 komików połączonych więzami silniejszymi niż krew. W ogniu wieloletnich przyjaźni, tysięcy kilometrów i gargantuicznych melanży wykuł się klan, który zaprezentuje wielowątkową opowieść o swojej znajomości.

Podczas wieczoru Stand-up Familia czeka na Was 6 wyjątkowych występów stand-upowych, opatrzonych energetycznym prowadzeniem, prezentowanych w familiarnej atmosferze, bez fajerwerków, ognia, dymu i dzikiego pośpiechu. Chcemy, abyście poczuli się jak u siebie, więc na pewno będą momenty szalonego śmiechu, dzikiej niezręczności, głębokiej nostalgii i ignorowania problemu alkoholowego niektórych przy stole.

Zapraszamy na występ, który jest niepowtarzalną kombinacją świetnych wykonawców, emanacją ich koleżeństwa oraz (oddajmy, dość pobieżną) analizą życia rodzinnego Anno Domini 2020.

Na scenie pojawią się (kolejność genealogiczna)

Darek Gadowski – Pater familias, koszaliński don i bon vivant. Każdy na pewno chciałby mieć takiego stryjka, co i freestyle’ować potrafi, i anegdotą sypnie (czym innym zresztą też). Niespożyta energia spełniająca się w przesympatycznej frustracji.

Jacek Stramik – Bad boy w skórzanej kurtce, tatuażach i bypassach, Jacek to koneser kontrkultury, a nade wszystko powiązanych z nią przyjemności. Wujek, którego wiedzę przebija tylko skłonność do autodestrukcji. Występ z gatunku totalnych.

Jasiek Borkowski – Twój starszy brat, któremu co prawda trzeba czasem pożyczyć fajkę, ale w zamian dostaniesz trwającą 4 godziny (albo 4 lata) anegdotę. Piękna dusza zamknięta w dresach, idealnie potrafiący uderzyć w fałsz poczucia bezpieczeństwa współczesności.

Paweł Chałupka – Braciak, co zabierze cię do zoo żeby rzucać żukami w gekony. Pomysły Pawła nie pochodzą z ziemi, tej ziemi, ale jeśli ich nie kupujesz to jesteś cienias i idź do piwnicy po dżem (tylko nie ten słodki). Absurd do granic i bez granic.

Bartosz Zalewski – Kuzyn, który po powrocie z Legii Cudzoziemskiej nie był Taki Sam. Każdy ma w rodzinie tego, przy którym więdną kwiaty, nawet plastikowe, a wazektomia przebija plan na przedłużenie rodu. Występ skaczący po tematach jak bankierzy powinni z okien.

Rafał Banaś – Przyszywany kuzynobrat, w sumie przyszedł kiedyś na imprezę i został, bo spoko z niego typ. „Szakal” to prawdopodobnie najbardziej wyczilowany człowiek na świecie, ale nie dajcie się zmylić – skrywa to umysł ostry jak brzytwa, jak brzytwa!

Błażej Krajewski – Enfant terrible, wszechutalentowany bratanek, który za sprawą czystej siły swej sztuki wyrwał się z bloków. Teraz wraca na rodzinną ziemię, by pokazać Wam puchary oraz opowiedzieć kilka historii ze swoją rodziną w tle.

Jak oceniasz ten artykuł?
0
0
0
0

Skomentuj