Stand-up Hunter: relacja ze „Zrzutki na Alimenty” Wojtka Pięty

0

Stand-up Hunter pojawiła się 17 lutego w krakowskim Zet Pe Te na najnowszym programie „Zrzutka na Alimenty” Wojtka Pięty. Młoda YouTuberka na swoim kanale zamieściła relacje nie tylko z występu Wojtka, ale również supportującego go Grześka Wójtowicza. Udało się jej również porozmawiać z gwiazdą wieczoru. Poniżej zamieszczamy fragment wywiadu i zachęcamy do obejrzenia całego 13-minutowego filmu.


Z Twoją historią zaręczyn zapoznało się już ponad 750 tysięcy osób. Aktualnie jesteś świeżo upieczonym mężem. Wygląda na to, że żartowanie z Twojej żony uszło Ci na sucho, skoro założyliście sobie obrączki?
Oj nie, właśnie szykuje się sprawa rozwodowa (śmiech). A tak naprawdę, to jest zadowolona z tego co robię. Totalnie nie ma z tym problemu i nawet sama przyznaje, że najbardziej lubi w moich występach momenty, kiedy żartuję właśnie z takich tematów.

Bywałeś u Kuby Wojewódzkiego i w Comedy Central. Czy stand-up nadaje się do telewizji? Czy może lepiej, żeby pozostał na YouTube?
To telewizja nie nadaje się do stand-upu. Pewnie się to zmieni, bo stand-up jest na tyle popularny, że telewizja chce go puszczać. Muszą jednak pójść na pewne ustępstwa. Moim zdaniem stand-up jak najbardziej nadaje się do telewizji.

Właściwie stand-up pojawił się już w telewizji. Kacper Ruciński miał swoje show z dubbingiem zwierzątek w TVP. Jednak to było chyba coś zupełnie innego?
Akurat te dubbingi świetnie się odnajdowały w TV. W samym stand-upie coś jednak nie gra, kiedy jest emitowany w telewizji. W Comedy Central nie do końća poradzili sobie z przekazem występów. W TVN było z tym strasznie ciężko.

W TVN pojawiły się też roasty…
Tutaj raczej nie mam nic do zarzucenia, chociaż słyszałem, że na którymś z nich praktycznie nie było publiczności. Może nie do końca wypromowali to wydarzenie. Same roasty były jednak w porządku.

Zobacz relację ze Zrzutki na Alimenty i całą rozmowę z Wojtkiem Piętą:

Jak oceniasz ten artykuł?
0
1
0
0

Skomentuj