W Warszawie otwiera się klub ze stand-upem!

0

Wygląda na to, że Warszawa wreszcie doczekała się miejsca, gdzie regularnie będzie można zobaczyć stand-up. Puenta to klub komediowy, który otwiera się w miejscu Odessa Club na ul. Kolejowej 8/10, czyli nieopodal Placu Zawiszy przy Dworcu Głównym.

Fanom czarnych rytmów najłatwiej wytłumaczyć lokalizację klubu słowami „dawny Harlem”. W przeszłości mieścił się tam bowiem pierwszy hiphopowy klub w Warszawie, w którym regularnie koncerty dawali Tede, Grubson czy Gural, a prywatnie gościły takie sławy jak Coolio czy Snoop Dogg. Miłośnicy klimatu azjatyckiego street foodu ucieszą się natomiast, że Puenta sąsiaduje z Nocnym Marketem, który od kilku lat otwiera się latem.

Stand-up No Limits

Klub Komediowy Puenta powstał z inicjatywy ekipy Stand-up No Limits, promującej w Polsce kulturę stand-up od 2013 roku. Do tej pory agencja organizowała rocznie setki eventów komediowych w całej Polsce, a teraz jak sami przyznają przyszedł czas, aby spełnić marzenie i zamieszkać na swoim.

„Jaram się niesamowicie wizją miejsca i projektu jakim jest PUENTA czyli klub komediowy. W zeszłym roku zorganizowaliśmy jako Stand-up No Limits ponad 600 wydarzeń w całej Polsce, nadszedł czas na zapuszczenie korzeni. Za nami dużo ciężkiej pracy” – podsumowuje Bartłomiej Korbel, właściciel Stand-up No Limits.

Z naszego punktu widzenia największą zaletą Puenty, będzie fakt, że jej właściciele nie ograniczają się do współpracy z określoną grupą czy frakcją komików, ale są w kontakcie w zasadzie ze wszystkimi stand-uperami w Polsce. Biorąc pod uwagę, że w klubie planowane są również wieczory impro, a SNL ma doświadczenie z organizacji występów open-mic, roastów, oraz nieszablonowych form jak „Polski Festiwal Stand-upu” czy „Wieczór Jokera”, to jesteśmy przekonani, że na Kolejowej nie będzie wiać monotonią.

  • Polski Festiwal Stand-upu
  • Polski Festiwal Stand-upu
  • Polski-Festiwal-Stand-upu

V Urodziny Zalewski & Borkowski

Puenta otworzy się z przytupem 25 lutego podczas V urodzin bodaj najdłuższego cyklu stand-upowego w Polsce. „Zalewski & Borkowski Przedstawiają”, to imprezy, na których Zalew i Jasiek zapraszają stand-uperów prezentujących różne style komediowe, opatrując je swoim prowadzeniem. Do tej pory byli gospodarzami okrągłych 50-ciu tego typu wydarzeń.

V urodziny Zalewski & Borkowski

Na ten moment swój udział w wydarzeniu potwierdziło 14 komików! Oprócz prowadzących, którzy podsumują minione pięciolecie, na scenie pojawią się:

Impreza rozpocznie się w 25 lutego o godz. 20:00, potrwa 3 godziny i nie możemy już się jej doczekać!

Ostatnie bilety (35 zł) można kupić tutaj.


Jak oceniasz ten artykuł?
0
0
0
0

Skomentuj