Lotek: Show-biznes to dziwny, cukierkowy świat, który dopiero poznaję

0

Łukasz „Lotek” Lodkowski był gościem drugiego odcinka podcastu „Sztuka Łączenia”, który powstał na zlecenie marki koniaku Rémy Martin.

Lotek o show-biznesie

Lotek, który niedługo będzie mentorem w programie telewizji TTV został zapytany przez prowadzącego Kubę Wojewódzkiego o podejście do show-biznesu i podzielił się szczerą opinią. To jakiś wymyślony świat, w którym każdy odgrywa rolę. Tu nie ma ludzi naturalnych. Oczywiście nie chcę generalizować, że wszyscy. Mówię bardziej o ludziach, którzy stoją za tymi programami. To taki cukierkowy, dziwny świat, którego ja jeszcze do końca rozumiem, bo go dopiero poznaję powolutku. Jest w tym za dużo szaleństwa dla mnie.

Dopytany przez wyraźnie zaintrygowanego prowadzącego dodał: „To oczywiście bardzo ciekawa branża. Dużo się tutaj zmienia, jest dużo niespodzianek i nie ma stabilizacji. Niesie to za sobą też minusy, bo cały czas masz w głowie mały strach. Jak to pójdzie dalej? Co się wydarzy? Czy źle nie skręcę? Czy decyzja, którą podejmę nie sprawi, że ileś lat pracy pójdzie na marne albo stracę szacunek u bliskich lub fanów?”

Podcast Sztuka Łączenia

Inne pytania Wojewódzkiego skierowane do Lotka dotyczyły m.in. prób chudnięcia, podejścia jego dziewczyny do opowieści ze sceny, byłych związków, granicy w żartach, najdziwniejszych występów czy pracy w kancelarii prawniczej. Całe rozmowa trwa ponad godzinę, a równoległym gościem podcastu była piosenkarka Natalia Szroeder, która na co dzień związana jest z raperem Quebonafide, nieprzepadającym za polskim stand-upem.

Jak oceniasz ten artykuł?
0
0
0
9

Skomentuj