Skanalizowani – krępujące wywiady Kempy i Fiedorczuka w Canal+

0

Ich gośćmi są znani aktorzy i głośne nazwiska, a mimo to często nie dają rozmówcom dojść do głosu oraz powątpiewają w ich umiejętności. Wojtek Fiedorczuk i Michał Kempa ze Stand-up Polska przeprowadzają dla stacji Canal+ krótkie, aczkolwiek nietuzinkowe wywiady, wcielając się w rolę niesfornych dziennikarzy.

Duet znany ze wspólnego prowadzenia Szkła Kontaktowego na TVN potrafi przydługo zapowiedzieć Radosława Majdana, zadawać nietrafione pytanie Adamowi Woronowiczowi, wybuchnąć po złej odpowiedzi Vanessy Aleksander, umniejszać dokonaniom aktorskim Cezarego Pazury czy pokłócić się w obecności Sebastiana Fabijańskiego. Wszystko to w ramach promowania nowych produkcji filmowych na Canal+.

Skanalizowani są kontynuacją Dozgonnych, w ramach, którego ta sama para omawiała kulisy powstania serialu Mały zgon w reżyserii Juliusza Machulskiego. Stand-uperzy są również współtwórcami scenariusza programu. Do tej pory powstało 10 odcinków, aw internecie udostępniane są na YouTube, Player oraz Facebooku Michała Kempy i Facebooku Wojtka Fiedorczuka.


Cezary Pazura

Radosław Majdan

Leszek Możdżer

Łukasz Wabnic

Sebastian Stankiewicz

Vanessa Aleksander

Sebastian Fabijański

Adam Woronowicz

Jak oceniasz ten artykuł?
5
1
0
0

Skomentuj