Zapowiedzi stand-upu na YouTube

0

Koniec roku to szczególnie gorący okres w internecie dla polskiego stand-upu. W tym roku jest on gorący tym bardziej, że występy na żywo zostały zamrożone co najmniej do 27 grudnia. Przedłużające się utrudnienia związane z pandemią, sprawiły że wielu komików zdecydowało się zakończyć trasy ze swoimi programami i opublikować je szerszej publiczności. Czego możemy spodziewać się w najbliższym czasie na YouTube?


29.11.2020 Filip Van Der Brym – On Top Of Warsaw

Już w najbliższą niedzielę o godz. 18:00 swój crowdwork z warszawskiego klubu Level 27 zaprezentuje Filip Van Der Brym. „On Top Of Warsaw” to rozmowy z publicznością, które prowadzone były w języku angielskim, ale do nagrania dołączone zostaną także polskie napisy.


30.11.2020 Piotr „Zola” Szulowski – Granice Wytrzymałości

Jak niedawno informowaliśmy, Piotr Zola Szulowski zastanawiał się gdzie zamieścić swój program, z którym występował w ponad 100 miejscach w Polsce i na świecie. Ostatecznie materiał trafi na YouTube w najbliższy poniedziałek o godz 18:00, a już teraz możemy obejrzeć filmową zapowiedź nagrania, które zostało zrealizowane we wrocławskim Teatrze Polskim.


01.12.2020 Michał Płonka – Smak Życia

Pierwszego dnia grudnia o godzinie 20:00 w internecie zaprezentuje się Michał Płonka. Do tej pory wrocławskiego komika mogliśmy oglądać w krótkich nagraniach na YouTube, a niedawno w występach w Comedy Club na Comedy Central. Teraz przyszedł czas na premierę jego pierwszego speciala zatytułowanego „Smak Życia”.


02.12.2020 Bartosz Zalewski – Infrastruktura Kłamstwa

2 grudnia mija okrągłe 10 lat pracy artystycznej Bartosza Zalewskiego. Jak sam wspomina od tego czasu „wypuścił w szeroki internet trzy materiały solowe, dziesiątki krótszych nagrań, po wielokroć zbłaźnił się publicznie, popsuł wiele relacji i stracił niezliczone okazje by otrzymać niezasłużenie duże ilości pieniędzy za idiotyczne występy.

Wierzymy, że w ramach zadośćuczynienia, naprawi wszystko swoją Infrastrukturą Kłamstwa, a jego występki zostaną puszczone w wieczną niepamięć.

A czym jest „Infrastruktura kłamstwa”? To próba szybkiego opowiedzenia jednej prostej historii, przerywana niezbędnymi dla zbudowania napięcia dygresjami. Wątki, z początku niepowiązane, z czasem okazują się kluczowe do odgadnięcia Bardzo Ważnego Przesłania, które znajduje się na samym końcu, a my, odbiorcy, mamy poczucie że naszego czasu nie zmarnowano żadną miarą.


03.12.2020 Błażej Krajewski – Komedia Pomyłek

Dobra informacja dla wszystkich fanów Błażeja Krajewskiego, którzy dopytują dlaczego jest go tak mało w internecie. W środę 3 stycznia o godz. 19:00 po 1,5 roku grania, na YouTube trafi jego drugi solowy program, czyli Komedia Pomyłek.

„Komedia Pomyłek” rozbawia do łez historiami z rodzinnej Bydgoszczy, wieloma wpadkami , które Błażej przyciąga do siebie jak magnes oraz wcieleniami w barwne postacie zaczerpnięte ze świata popkultury.


06.12.2020 Filip Van Der Brym – Żarty na Granicy

Tak, tak. Filip Van Der Brym tydzień po tym jak opublikuje swój crowdwork, na kolejną niedzielę zaplanował premierę swojego pierwszego solowego programu. Wierzymy, że Żarty Na Granicy będą idealnym prezentem na Mikołajki dla fanów stand-upu.


Więcej stand-upu w internecie

  • Mamy nadzieję, że zgodnie z zapowiedzią jeszcze w tym roku na platformie WOW dostępny będzie program Zoba Co Jest w wykonaniu Rafała Paczesia.
  • Do opublikowania swojego materiału „Całujcie mnie wszyscy” przymierza się Mieszko Minkiewicz.
  • Choć Mateusz Socha kilka miesięcy temu informował, że Masochistę zobaczymy jesienią w internecie, to część występów z tym programem przełożył na wiosnę 2021, co oznaczałoby, że jeszcze poczekamy na publikację nagrania.
  • Również na ten rok zapowiadana była premiera Bang2, ale Lotek nie jest zadowolony z jakości nagrania i czeka na możliwość zorganizowana nowego występu pod nagranie. Niestety niedawno wydarzenie zostało przełożone na 23 lutego w warszawskiej Stodole.
Jak oceniasz ten artykuł?
0
5
0
0

Skomentuj