Najlepszy plakat 2020: Please, Stand-up!

8

Grafika z trasy Please, Stand-up! została uznana najlepszym plakatem zaprezentowanym w 2020 roku. W plebiscycie Golden Mics zdobyła ponad połowę z 2797 oddanym w tej kategorii głosów.

Please, Stand-up! to trasa, której gospodarzem jest Łukasz Lotek Lodkowski, a skład uzupełniają Piotr Zola Szulowski, Błażej Krajewski, Tomek Kołecki, Michał Leja i Darek Gadowski. Projekt nawiązujący swoją nazwą do twórczości Eminema i kawałku The Real Slim Shady, organizowany jest od kilku lat w hip-hopowym klimacie. Do każdej kolejnej edycji zapraszany jest raper, żeby spróbować swoich sił jako stand-uper. Po donGURALesko i O.S.T.R, w tym roku z żartami na scenie zobaczymy KęKę.

Projektowi od lat towarzyszy sesja zdjęciowa, na podstawie której powstaje efektowna oprawa graficzna wydarzenia oraz prowadzone są działania promocyjne. Nie inaczej było w tym roku – w warszawskim Daylight Studio spotkała się cała ekipa, aby rozsiąść się wygodnie na kanapie w stylowym mieszkaniu. Za koncept kreatywny, produkcję i zdjęcia odpowiedzialna była Das Agency, natomiast za postprodukcję firma Final Touch. Zobaczcie Making off z sesji, którą przygotowali Wykadrowani Studio.

Zwycięski plakat powstał w 2020 roku, natomiast trasa wydarzenia została zaplanowana na wiosnę i jesień 2021 w 13 największych miastach w Polsce. Wejściówki w cenie od 59 zł znajdziecie na stronie biletomat.pl

W głosowaniu Please, Stand-up! wygrał z dużą przewagą, zdobywającyc 1434 głosów. Na drugim miejscu znalazł się nadchodzący program Bartosza Zalewskiego zatytułowany “Śmieć czy być?”, a na podium znalazła się także Wiolka Walaszczyk z materiałem Pucz, z którym występuje od września 2020.

Łącznie oddanych głosów: 2797


Najlepszy plakat 2020

1. Please, Stand-up! – 1434 głosów


2. Śmieć czy być? – Bartosz Zalewski – 526 głosów


3. Pucz – Wiolka Walaszczyk – 290 głosów


4. Zmieńcie mi planszę – Jakub Poczęty – 198 głosów


5. Gniazdo szerszeni – Maciej Brudzewski – 129 głosów


6. Stand-up Familia – 82 głosy


7. Szakal 2 – Rafał Banaś – 71 głosów


8. Klub27 – Cezary Ponttefski – 67 głosów


Wyniki Golden Mics 2020

Jak oceniasz ten artykuł?
0
1
0
0
Right Menu Icon