Stand-up Online: lista komików i szczegóły wydarzenia

0

Jesteśmy po konferencji przed Stand-up Online – jedynym stand-upem, który można obejrzeć na żywo bez przerywania domowej kwarantanny. Stand-uperzy Bartosz Zalewski, Piotrek Szumowski i Jasiek Borkowski oraz Bartłomiej Korbel ze Stand-up No Limits przedstawili pełną listę gości i szczegóły wydarzenia. Transmisję śledziło kilkaset osób.

Już w najbliższy piątek o godz. 20:00 uruchomiony zostanie ok. 50-60 minutowy live stream z kilku kamer. Na scenie jednego z warszawskich klubów komediowych pojawi się 6 komików z mieszanką sprawdzonych wcześniej materiałów stand-upowych oraz zupełnych świeżynek, dotyczących w dużej mierze koronawirusa. Oprócz gospodarzy będą to:

Po 15-minutowej przerwie, w drugiej części wieczoru możemy spodziewać się fragmentu panelowego. Na kanapie pojawią się Cezary Jurkiewicz i Bartek Walos, którzy opowiedzą jak spędzają ten kwarantannowy czas. Swoje relacje telefoniczne przedstawią Abelard Giza, Wiolka Walaszczyk i Waldek Nowak. Nie zabraknie również pytań od publiczności, które wybierze Bartłomiej Korbel. Na zakończenie imprezy pojawią się 2 tajemnicze „gwiazdy wieczoru”. Całość wydarzenia potrwa ok. 2 godzin.

Dostęp kosztuje aktualnie 10 zł i dostępne są do godziny 12:00 w piątek. Co ciekawe, wydarzenie cieszy się tak dużym zainteresowaniem, że już teraz Bartosz Zalewski zapowiedział kolejne występy stand-uper w tej formie.

By zalogować się do transmisji na stronie http://standupnolimits.ppv-stream.pl/ w polu login wpisz kod znajdujący się na bilecie (podpisany jako „kod”). Hasłem będą 4 ostatnie znaki tego kodu. Stream będzie aktywny godzinę przed wydarzeniem.

LOGIN: kod biletu
HASŁO: 4 ostatnie znaki kodu biletu

Zapis konferencji:

Jak oceniasz ten artykuł?
0
0
0
0

Skomentuj