Za nami pierwszy odcinek stand-upu w telewizji Comedy Central

0

Wczoraj o 22:00 wystartował 4 sezon Comedy Club na Comedy Central, o czym informowaliśmy Was w październiku. Gospodarz programu Michał Pałubski w premierowym odcinku zapowiedział trzech gości: Jacka Stramika, Damiana Skórę i Rafała Rutkowskiego.

Jacek Stramik w swoich 7 minutach opowiadał o wycieczce do Radomia, wizycie w Ostrzeszowie, zakupie narkotyków w Hiszpanii i podkoszalińskim Karlinie. Część materiału można było usłyszeć w niedawno udostępnionym specialu „Dobry jak chleb„.

  • Stramik to dziwne nazwisko. Postanowiłem sprawdzić co oznacza i okazało się, że to od strama, czyli poprzecznej deski w saniach. Moi przodkowie byli bardzo istotni – byli co najwyżej przydupasami św. Mikołaja.
  • Śniło mi się dzisiaj, że się nazywałem Jacek Moszna. Startowałem w wyborach i miałem hasło „Moszna? Moszna!”.
  • Karlino to jest tak kiepskie miasto, że prezydent jest tam zatrudniony na umowę o dzieło.

Damian Skóra wystąpił na scenie 5 minut i skupił się przede wszystkim na relacji z Rajdu Budowlańca w Głuchołazach i na swoim sposobie na zaliczenie zadania z ZPTów w szkole.

  • Zaryzykowałbym pytanie czy ktoś mnie kojarzy, ale ostatnim razem jak o to spytałem, to 3 osoby sobie przypomniały, że tak. I wyszły.
  • W podstawówce zrobiłem budkę dla ptaków, a tak naprawdę zerwałem z drzewa. Jak się później okazało razem z jajami. Czujecie to? Ja komuś zajebałem dom razem z dziećmi.

Rafał Rutkowski dostał najwięcej czasu, bo 8 minut. Poruszył problemy ludzi po 40-stce, kobiet na jedną noc, seksu w branży aktorskiej, frustracji w stand-upie i fascynacji patostreamingiem.

  • Jak ja bym wszedł na skuter z plecakiem, to dzieci by mnie na ulicy palcami pokazywały: mamo, zobacz, na pyszne.pl Pinokio zapierdala.
  • W muzyce więcej dymają, raperzy więcej dymają. Nieprzypadkowo Domagała zaczął śpiewać. Znam Pawła, ostatnio go spotkałem – cień człowieka: Paweł Ty jeszcze dajesz radę? Weź kurwa nie pytaj.
  • Ostatnio po jakimś występie stand-upowym siedzę w hotelu, idę do night clubu i tam przy barze siedzi młoda, seksowna dziewczyna. Podchodzę do niej i mówię: nie wiem czy wiesz dlaczego seks z dojrzałym, lekko łysiejącym facetem jest lepszy niż z takim niedojrzałym młokosem. Ona patrzy na mnie i mówi: dziadku, idź spać.

Skrót pierwszego odcinka:

Kolejny odcinek już dzisiaj o 22:00 w Comedy Central. Łącznie przygotowano 11 odcinków.

Jak oceniasz ten artykuł?
0
0
0
0

Skomentuj